BĚŽECKÁ SEZONA 2017 I Zaletět si z Arábie zaběhnout maraton pro Zdravotního klauna? Proč ne?!

RJ1

………..

Na letošním Volkswagen Maratonu Praha, který se konal 7. května, měl i Zdravotní klaun svého zástupce. A ne ledajakého! 

Na startu 42kilometrového závodu stál tentokrát jen jeden zástupce v nepřehlédnutelném puntíkatém dresu a s úsměvem od ucha k uchu. Rowell Joel Malabanan, zvaný RJ, přiletěl do Prahy ze Spojených arabských emirátů a časem 4:17:17 rozhodně neudělal ostudu! 

“RunCzech maraton předčil má očekávání ve všech směrech. Závod byl dobře zorganizovaný, trať byla nepopsatelná – doslova výkladní skříň panoramat Prahy. Tento závod naprosto dostál svému mottu „Všichni běžci jsou krásní“. Mám pevnou víru v misi Zdravotních klaunů, a zejména v jejich přesvědčení, že všem trpícím, především dětem, vykouzlí úsměv. To je hlavní důvod, proč jsem se rozhodl běžet právě pro Zdravotního klauna. Běžet s červeným nosem je určitě nezapomenutelný zážitek! Je to jeden z nejzajímavějších a nejkrásnějších běžeckých momentů, které si chci v mysli zachovat navždy! Jsem velmi hrdý na organizaci Zdravotní klaun, respektive na to, že jsem za ni mohl běžet! Děkuji za magický zážitek!”, dodal po závodu RJ. 

RJ byl naprosto fantastickým zástupcem Zdravotních klaunů, protože jeho energie a dobrá nálada z něj přímo prýštila do okolí. Posuďte sami! 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>