Hrdinové dětských úsměvů

Hrdinové dětských úsměvů

Představujeme  vám Hrdiny dětských úsměvů, kteří se rozhodli běžet nejen pro své zdraví, ale také pro úsměv a radost nemocných dětí. Děkujeme! Chcete se i vy stát Hrdinou(kou) dětských úsměvů?

Napište nám na katka@zdravotniklaun.cz

Vy ostatní – podpořte svého běžce a pomozte vykouzlit dětské úsměvy a radost!

ČÍSLO ÚČTU VEŘEJNÉ SBÍRKY: 20 20 20 20 20 / 0600
Do poznámky pro příjemce napište JMÉNO VAŠEHO BĚŽCE, váš email a poštovní adresu, abychom zůstali v kontaktu a mohli vám zaslat zprávu o naší činnosti nebo potvrzení o daru.

Další běhy 2019 čekají na své hrdiny!

Sportisimo 1/2 Maraton Ústí nad Labem 2018

Miroslav Kůs

Běhám pro radost a proto, abych se udržoval v kondici – mám dvě malé děti, tak je to potřeba :-). Od loňského roku běhám v dresu “Zdravotního klauna”, takže se snažím svým běháním pomáhat i druhým – konkrétně nemocným dětem v nemocnicích. Prostřednictvím výzvy se snažím získat finanční prostředky, díky kterým budou moci zdravotní klauni tyto děti bavit, aby jim pobyt v nemocnici alespoň trochu zpříjemnili.
Všem, kteří mě na trati podpořili děkuji za úžasný zážitek.
Podpořte Mirka v jeho osobní výzvě!

     

závod UTMB TDS

Klára Zelenková

Každý z nás si chce splnit své sny, mnozí o nich zatím jenom sní, protože z nejrůznějších zdravotních důvodů tráví dlouhé týdny v nemocnicích. Já si svůj letošní sen snad splním 29. srpna, kdy se postavím na závod UTMB TDS, 120 km závod z Itálie do Francie kolem majestátního Mount Blanc, na něhož se sjíždějí závodníci z celého světa, a snad ho i dokončím. Bude mě motivovat a pomůže mi překonat současné zdravotní neduhy, když mou cestu podpoříte, a to pro děti, které tráví týdny v nemocnicích.
Podpořte Kláru v její osobní výzvě!

   

Sportisimo 1/2 Maraton Praha 2018

Olga Friedelová

Ráda se hýbu, sportuji, běhám. Říkám si: “Když mohu, tak musím.” Jenže někdo by chtěl a nemůže, protože je nemocný. Leží dlouhé dny, týdny nebo i měsíce v nemocnici. A když se jedná o děti, je to o to smutnější. Nemocniční pokoj není zrovna zábavné místo, ale občas se stane, že se otevřou dveře a místo lékaře nebo sestřičky k lůžku přicházejí klauni a přinášejí zábavu, humor, muzicírování, povzbuzení, uvolnění. A nejen to, snaží se pacienta připravit na to, co ho v dalších dnech čeká. Například zákrok na operačním sále. To, že s malým klukem nebo holčičkou může jít na sál spřízněná duše, mi přijde naprosto úžasné.
Podpořte Olgu v její osobní výzvě!

Robert Janč alias dr. Hubert Horký

Miluji svojí práci. Jsem Zdravotním klaunem. Letos to bude devět úžasných let, ve kterých jsem mohl spolu se svými skvělými kolegyněmi a kolegy přinést hromady radosti do míst, kde se jí obvykle nedostává. Jo a taky mi je čtyřicet (ale vypadám na 38 a půl). Proto jsem se rozhodl se vyhecovat a zaběhnou v půl marathon. Bude to výzva, protože naposledy jsem závodil v běhu na 60m.
Podpořte Roberta v jeho osobní výzvě! 

   

Sportisimo 1/2 Maraton Praha 2017

Miroslav Kůs

Premiérově jsem si vyzkoušel roli dobroběžce v barvách Zdravotního klauna. Zážitky z tratě se dají slovy jen těžko popsat… reakce fanoušků podél trati byly senzační. Neustále se odněkud ozývalo “jééé hele zdravotní klaun”, občas bylo slyšet i “hi red noooose”… lidem, především dětem dělalo radost, když jsme si plácli. Ke konci závodu, kdy teplota stoupala a síly ubývaly, to byl pro mě fajn doping :-)
Všem, kteří mě na trati podpořili děkuji za úžasný zážitek.

     

Sportisimo 1/2 Maraton Praha 2016

Antonín Kratochvíl

Velmi si vážím možnosti běžet pod hlavičkou vaší organizace, a tím přispět na dobrou věc. Neskrývám své sympatie, jak Zdravotní klaun funguje a to, že jeho podpůrným nástrojem je laskavý humor, který léčí a uzdravuje.

Petra Pastyříková

Jsem spokojená holka veselé povahy, s chutí sportovat a žít! S přestávkami běhám 4 roky. Běžím pro Vás jen tak pro radost, pro dobrý pocit, jako drobné poděkování za rozesmátí mé dcery při pobytu v nemocnici. Vážím si Vaší práce, co děláte pro ostatní a přeji Vám: „jen tak dál“ ! A hlavně s úsměvem jde všechno líp :) Je to pro mne můj první půlmaraton, tak si držím palce a mám jediný cíl: krásně si zaběhat a přežít. :)
Podpořte Petru v její osobní výzvě!

 

Martin Trojan

Jsem 33 roku starý otec a spolu s přítelkyní Martinou a dcerou Viki žijeme v Brandýse nad Labem. Rekreačně běhám delší tratě a pražský půlmaraton je můj oblíbený závod. Pro Zdravotního klauna běžím protože si myslím že je fajn svým během pomoct dobré věci ne jenom se jít proběhnout po Praze. Zdravotni klaun prišel nejbližší. Dělat dětem radost v nemocnicích je potřeba.

 

Šárka Váchová

S během jsem začala vloni, s cílem zúčastnit se pražského půlmaratonu. Po něm emoce odezněly, ale běh zůstal. Běhám a je mi fajn. Jsou ale tací, kteří běhat nemůžou. A jsou tací, kterým jejich osud není jedno – Zdravotní klauni. Rozdávají úsměvy a přináší optimismus. Proto i já tím, co mne baví, podpořím projekt, který rozdává radost. A protože běžím s úsměvem, běžím se Zdravotním klaunem.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>