Hrdinové dětských úsměvů

Hrdinové dětských úsměvů

Představujeme  vám Hrdiny dětských úsměvů, kteří se rozhodli běžet nejen pro své zdraví, ale také pro úsměv a radost nemocných dětí. Děkujeme!
Vy ostatní – podpořte svého běžce a pomozte vykouzlit dětské úsměvy a radost!

ČÍSLO ÚČTU VEŘEJNÉ SBÍRKY: 20 20 20 20 20 / 0600
Do poznámky pro příjemce napište JMÉNO VAŠEHO BĚŽCE, váš email a poštovní adresu, abychom zůstali v kontaktu a mohli vám zaslat zprávu o naší činnosti nebo potvrzení o daru.

Další běhy 2018 čekají na své hrdiny!

Sportisimo 1/2 Maraton Praha 2017

Miroslav Kůs

Premiérově jsem si vyzkoušel roli dobroběžce v barvách Zdravotního klauna. Zážitky z tratě se dají slovy jen těžko popsat… reakce fanoušků podél trati byly senzační. Neustále se odněkud ozývalo “jééé hele zdravotní klaun”, občas bylo slyšet i “hi red noooose”… lidem, především dětem dělalo radost, když jsme si plácli. Ke konci závodu, kdy teplota stoupala a síly ubývaly, to byl pro mě fajn doping :-)
Všem, kteří mě na trati podpořili děkuji za úžasný zážitek.

     

Sportisimo 1/2 Maraton Praha 2016

Antonín Kratochvíl

Velmi si vážím možnosti běžet pod hlavičkou vaší organizace, a tím přispět na dobrou věc. Neskrývám své sympatie, jak Zdravotní klaun funguje a to, že jeho podpůrným nástrojem je laskavý humor, který léčí a uzdravuje.

Petra Pastyříková

Jsem spokojená holka veselé povahy, s chutí sportovat a žít! S přestávkami běhám 4 roky. Běžím pro Vás jen tak pro radost, pro dobrý pocit, jako drobné poděkování za rozesmátí mé dcery při pobytu v nemocnici. Vážím si Vaší práce, co děláte pro ostatní a přeji Vám: „jen tak dál“ ! A hlavně s úsměvem jde všechno líp :) Je to pro mne můj první půlmaraton, tak si držím palce a mám jediný cíl: krásně si zaběhat a přežít. :)
Podpořte Petru v její osobní výzvě!

 

Martin Trojan

Jsem 33 roku starý otec a spolu s přítelkyní Martinou a dcerou Viki žijeme v Brandýse nad Labem. Rekreačně běhám delší tratě a pražský půlmaraton je můj oblíbený závod. Pro Zdravotního klauna běžím protože si myslím že je fajn svým během pomoct dobré věci ne jenom se jít proběhnout po Praze. Zdravotni klaun prišel nejbližší. Dělat dětem radost v nemocnicích je potřeba.

 

Šárka Váchová

S během jsem začala vloni, s cílem zúčastnit se pražského půlmaratonu. Po něm emoce odezněly, ale běh zůstal. Běhám a je mi fajn. Jsou ale tací, kteří běhat nemůžou. A jsou tací, kterým jejich osud není jedno – Zdravotní klauni. Rozdávají úsměvy a přináší optimismus. Proto i já tím, co mne baví, podpořím projekt, který rozdává radost. A protože běžím s úsměvem, běžím se Zdravotním klaunem.

 

 

       

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *