Cirkus Paciento opět na scéně!

Cirkus Paciento

Prázdniny jsou v plném proudu a stejně tak i Cirkus Paciento, který k nim neodmyslitelně patří. Již sedmým rokem se zdravotní klauni rozjeli do nemocnic po celé České republice, aby strávili týden s hospitalizovanými dětmi, které kvůli své nemoci nemohou vyjet na letní tábor.

Speciálně v Dětské nemocnici v Brně bylo letos opravdu veselo. Ve dvou „turnusech“ se dva týdny pilně nacvičovalo, trénovalo, žonglovalo, kouzlilo a smálo. Poctivé přípravy přinesly své ovoce, a závěrečná vystoupení přišly shlédnout zástupy rodičů a dalších příznivců. Báječnou atmosféru podpořila klaunská kapela, ale i nečekaná vodní sprcha. Reportáž České televize z Cirkusu Paciento nebo si prohlédněte celou fotogalerii a nasajte dětskou radost, které bylo tolik, že je cítit i ze záznamu! A chcete –li zajistit této radosti ještě více, podpořte nás. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>