POMÁHEJTE SMÍCHUPLNĚ


Přineste dětem radost, když ji nejvíc potřebují. S pobytem v nemocnici si všichni spojujeme bolest, strach a smutné prázdno. Ale vy to můžete změnit. Váš dar rozesměje a potěší tisíce dětí v nemocnicích po celé zemi. Nejen to, díky vám se úsměvy Zdravotních klaunů dostanou i mezi seniory v domovech a do hospiců. Kouzlem červeného nosu. Protože jen díky lidem jako vy můžou Zdravotní klauni pomáhat. Pomáhat smíchuplně.


DĚKUJEME ZA KAŽDÝ DĚTSKÝ ÚSMĚV.


Vaše dary jsou základ naší pomoci. Bez vás by to prostě nešlo. Téměř všechny dary, za které můžeme nemocným rozdávat smích, pochází právě od dobrých lidí, jako jste vy. Děkujeme z celého nosu.Nejvíc pomůžete pravidelným příspěvkem, ale i za jednorázovou pomoc budeme nesmírně vděčni. Děkujeme za všechny trpící.

DAR MŮŽETE POSLAT
I PŘÍMO NA ÚČET
VEŘEJNÉ SBÍRKY

20 20 20 20 20 / 0600
CHCI POSLAT SMÍCH
nebo ,- Kč


PODÍVEJTE SE, JAK POMÁHÁMEVaše dary jsou transparentní a nemůže se s nimi stát nic, co byste nechtěli. U Zdravotních klaunů přesně víte, na co přispíváte. Potvrzení o daru pro daňové účely Vám rádi zašleme.


Klub přátel Zdravotních klaunů sdružuje lidi, kteří věří, že smích a radost pomáhá k uzdravení.
Právě proto se rozhodli svým finančním darem podpořit myšlenku „smíchu, který pomáhá“.


Vítáme Vás mezi námi!


Vaše Magdalena Štěpánková, Péče o dárce
+ 420 222 713 416, usmev@zdravotniklaun.cz

Souhrnné potvrzení o daru za rok 2018 odesíláme poštou do konce ledna 2019. Pokud by Vám potvrzení nedorazilo do konce ledna, prosíme kontaktujte naše oddělení péče o dárce.
Kontaktujte nás
+