HUMORIN I Druhé číslo oblíbeného časopisu je na světě a náležitě pokřtěno!

Humorin II

………..

Po úspěchu prvního čísla časopisu Humorin, který jsme si nadělili k loňským 15. narozeninám, jsme se rozhodli vás potěšit druhým číslem. Vybrali jsme ta nejzajímavější témata, silné příběhy a něco pro zábavu i k přemýšlení. Do rukou se vám tak dostává čtení pro zasmání, i poučení pro všechny věkové generace.

Humorin je distribuován do 71 zařízení po celé republice, která Zdravotní klauni navštěvují. Jeho účelem je zkrátit čtenářům dlouhou chvíli ve zdravotnických zařízeních a čekárnách, ale i doma, ať jsou zdraví, či nemocní. Nabízí smysluplné a inspirativní čtení o zdraví, zdravotnictví a radosti ze života.

Gurmány potěší recept na svíčkovou, který prozradil známý kuchař Roman Vaněk. Milovníky stylu zase módní policie klaunských kostýmů očima české návrhářky Beaty Rajské. Časopis dále nabízí bližší vhled do zdravotnických procesí, včetně profese Zdravotního klauna, jejíž poslání v rozhovoru přibližuje jeden z nich, Ondřej Klíč. Emoce i zamyšlení přináší silný příběh manželů Hladíkových, kteří mají tři vážně nemocné děti a o jedno přišli. Nezlomnost, energie a optimismus rodiny je až neuvěřitelná a každého čtenáře donutí zamyslet se nad opravdovou vahou vlastních problémů.

A jako každá správná novinka byl i Humorin náležitě pokřtěn!
Ještě „teplé“ výtisky jsme pokřtili ve třech zařízeních, která pravidelně navštěvujeme. Pokaždé trochu v jiném duchu, ale vždy vesele, a také stylově – dezinfekcí.

Na dětském oddělení nemocnice v Českých Budějovicích křtily sestra Laděna Sladěná a doktorka Gusta Hustá přímo na pokoji u pacientky Lucky, pro kterou byla role kmotřičky nezapomenutelným zážitkem.

brněnském domově pro seniory klaunkám Otylce a Olince při křtu asistoval ředitel domova, pan Marek Matej. Přítomní senioři se těšili z chvilek s klauny i z dárku v podobě časopisu.

náchodské nemocnici se kmotřičkou stala předsedkyně představenstva Oblastní nemocnice Náchod, Ivana Urešová, nicméně doktor Hajný s vílími křídly byl velkou konkurencí. Sestra Kotrlá slavnostní okamžik doprovodila hrou na ukulele, čímž rozezpívala i všechny přítomné.

Náležitosti tedy máme za sebou a nyní už vám jen přejeme příjemné čtení!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>