Hýčkáme si vaše data ǀ GDPR je tu, víme, že se týká i nás

Hýčkáme si vaše data

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přátelé Zdravotního klauna, 

velice si vážíme vaší důvěry i dárcovství. Již několik dní je v platnosti nařízení všeobecně známé jako GDPR, které má nám všem, občanům členských států Evropské unie, zaručit především větší ochranu našich osobních údajů a předejít jejich zneužívání.

Ve Zdravotním klaunovi jsme se dlouhodobě a intenzivně věnovali tomu, abychom byli plně v souladu s tímto významným nařízením. Jako naši dárci máte práva, která vám zaručujeme prostřednictvím Klubu přátel Zdravotních klaunů. O dodržování těchto práv se starají nejen naši zaměstnanci a ředitelka organizace, ale veškeré aktivity pravidelně kontroluje také naše správní rada. Ta jako nejvyšší orgán, dohlíží na to, aby byla práva členů Klubu přátel Zdravotních klaunů dodržována. Zpracování osobních údajů dárců, kteří jsou členy Klubu přátel Zdravotních klaunů, se řídí dle Zásad ochrany a zpracování osobních údajů Zdravotního klauna, o.p.s.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>