Jak poznáte na ulici informační kampaň zdravotních klaunů?

_DSC0333

Zdravotní klaun začal poprvé s informační kampaní na pražských ulicíchCílem kampaně je šířit myšlenku zdravotních klaunů – Smích, který pomáhá!

Zdravotní klaun chce poskytnout veřejnosti informace o profesionálních zdravotních klaunech, kteří jsou považováni za účinnou součást léčebného procesu. A také oslovit nové potenciální dárce se žádostí o členství v Klubu přátel Zdravotního klauna. 

Zástupci organizace jsou vybavení tričkem s logem Zdravotní klaun a identifikační kartou. Neprodávají žádné předměty, ani nevybírají hotovost do kasiček, ale budou informovat veřejnost o aktivitách organizace a získávat nové příznivce.

Kateřina Kubešová, ředitelka Zdravotní klaun: „Zajistit pravidelné návštěvy dětských pacientů po celé České republice vyžaduje soustavnou péči o naše dárce, kterých si za jejich podporu velmi vážíme. Zároveň je třeba stále oslovovat a motivovat nové lidi, abychom v našich pravidelných zdravotních klauniádách mohli pokračovat i do budoucna. Proto vznikla tato komunikační kampaň, jejímž cílem je šířit myšlenku Smích, který pomáhá.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *