KOŠ PLNÝ HUMOR I Nezapomínáme ani na dospělé pacienty

Koš plný humoru

……….

V rámci programu Koš plný humoru navštěvují Zdravotní klauni vážně nemocné dospělé a přinášejí jim rozptýlení. Přicházejí za nimi do nemocnic a obdarovávají je humornými knihami, vtipnými CD, křížovkami, červenými nosy – každého tím, co je jeho srdci milé. Ale hlavně přinášejí těmto lidem humor, porozumění, zájem a radost.

Nejinak tomu bylo i 24. října na Hemato-onkologické klinice Fakultní nemocnice v Olomouci. Právě tam na veselou vizitu zavítali doktor Květoslav Hrdlička a sestra Žofie Užvaněná. Pacientům přinesli spoustu dárků, ale hlavně humor a dobrou náladu.

„Srdečně děkujeme Zdravotním klaunům, že již třetím rokem přijeli potěšit naše pacienty na HOK FNOL svou přítomností, vytříbeným humorem, rozdali obrovský kus radosti a krásných dárků.  Vytvořili báječnou atmosféru jak našim pacientů tak i personálu. Příjemně nám obohatili všední den svým zpěvem a taky novými tanečními kreacemi. Moc děkujeme za pravidelnou dávku smíchu a „Humorinu“, který z rukou lékaře Hrdličky bereme pravidelně dle rozpisu J. A rovněž velký dík patří  vrchní sestře Žofii, která s láskou pečuje o všechny kolem sebe.

Děkujeme celému Vašemu týmu za úžasný projekt a už teď se těšíme na Vaši další návštěvu.“

Bc. Monika Labudíková
vrchní sestra

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>