LETNÍ LETNÁ 2018 ǀ Osvěžení smíchem i vodní mlhou

_DSC0131

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Již potřetí jsme byli součástí festivalu nového cirkusu Letní Letná. V rámci Víkendu Zdravotního klauna jsme opět nechali návštěvníky nahlédnout do naší práce prostřednictvím Klaunské ambulance, a pobavili je pěti zábavnými divadelními kousky. 

“Jééé, tak na vás jsem se nejvíc těšil z celý Letný! A kdy dorazí doktor Huba?”. Tak touto větou nás v sobotu 18. 8. uvítal na Letní Letné osmiletý Kuba, který festival navštěvuje každý rok. Doktor Huba byl již na místě a na Dětské scéně se připravoval na své vystoupení, které si následně malý Kuba i desítky dalších dětí náramně užili. 

Dopoledne s panem Hubou

A užili si také všechna ostatní představení z dílny Zdravotních klaunů…

Baroni

Squadra Sua – Bomberos, foto: Letní Letná

Břéťa a Čeněk za čárou, foto: Letní Letná

Squadra Sua – Happy Hour, foto: Letní Letná

V Klaunské ambulanci i čekárně bylo plno celý víkend. Postupně ordinovalo 12 Zdravotních klaunů, kteří dokázali vyléčit i ty nejvážnější choroby jako akutní nedostatek smíchu nebo vzácnou motýlkiózu. Rodiče i děti si tak mohli udělat představu, o tom, co je v nemocnici v přítomností našich klaunů čeká, a že se hospitalizace nemusí bát - nudit se nebudou! 

Posuďte sami… 

Prohlédněte si více fotek a šťastných obličejů z Letní Letné na našich facebookových stránkách. 

2 komentáře u „LETNÍ LETNÁ 2018 ǀ Osvěžení smíchem i vodní mlhou

  1. Ivana Koziskova

    Diky za Vaši návštěvu v Thomayerové nemocnici. Právě mi tam leží dcera s malou vnučkou. Té se velice líbí návštěva klaunů. Veliké Díky!!!!!

    1. Zdravotní klaun Autor příspěvku

      Dobré odpoledne, paní Ivanko, my moc děkujeme za tolik chvály a těší nás, že jsme rozesmáli hned tři dámy najednou :-)! Mějte krásné dny a buďte zdravé a veselé! S pozdravem Katka ze Zdravotního klauna

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>