LÉTO ZDRAVOTNÍCH KLAUNŮ I Letní Letnou i pohádkový Jičín opět zaplavily červené nosy

Letní akce Zdravotního klauna

………….

Již druhým rokem jsme využili teplé letní měsíce k tomu, abychom za vámi vyrazili na akce, které máte rádi, a blíže vám představili práci Zdravotních klaunů. S naší klaunskou ambulancí jsme tak již po druhé ordinovali na festivalech v Praze a Jičíně, a již po druhé si tam s vámi užili krásné chvilky.

Víkend Zdravotního klauna na Letní Letné

Třetí srpnový víkend jsme opět strávili na festivalu nového cirkusu na pražské Letné, kde jsme po oba dny vyšetřovali v ambulanci. V sobotu se malí i velcí mohli potěšit také při divadelních představeních z dílny Zdravotních klaunů. Ti nejmenší si užili Dopoledne s panem Hubou, milovníci sportu a nostalgie se bavili sokolskými kousky Břéti a Čeňka, Konkurz do Cirkusu Pižďuch zakončila báječná atmosféra, kdy na pódiu tančili děti i dospělí, a kouzelnické představení Baroni okouzlilo hudbou i tajemnou magií. Stejně jako v loňském roce jsme od organizátorů Letní Letné obdrželi výtěžek z benefičních vstupenek, který letos činil krásných 40 000,- Kč, které využijeme na program Cirkus Paciento! 

Dny Zdravotního klauna na festivalu Jičín město pohádky

I pohádkovému Jičínu jsme od loňského roku zůstali věrni a v polovině září vyrazili směr Řáholec. Naší první radostí byla již tradičně klauniáda v Domově pro seniory, kde Zdravotní klaunky rozezpívaly a rozesmály snad každého obyvatele domova. Po dva dny pak doktoři a sestřičky ordinovali na náměstí, kde ošetřovali, vyšetřovali, předepisovali a smáli se s vámi. Potěšili jsme se setkáním se známými tvářemi z loňska, „nováčky“, kteří Zdravotní klauny neznali i s našimi skalními fanoušky a dlouhodobými dárci.

Tak uvidíme, kdy a kde se uvidíme příští rok! Kdy a kde nás můžete vidět v nemocnici, se dozvíte v plánu návštěv.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>