SPECIÁLNÍ NOČNÍ KLAUNIÁDA ǀ Víte, kdy se probouzejí světlušky?

Světlušky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Všichni víme, že když se v lese objeví světluška, hned se ozve “jéé”, “podívej”, “to je krása” nebo hůře “zkus ji chytit”. Víte ale kdy se světlušky probouzí? Malí pacienti Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi už ano – 5. března. 

Právě 5. března 2019 se na dětském oddělení mladoboleslavské nemocnice uskutečnila speciální svíticí klauniáda, a to díky společnosti IDSYS, která nám darovala spoustu svíticích tyčinek a brýlí. A světélka nejlépe vyniknou za tmy, byla klauniáda o to speciálnější – výjimečně se konala večer.

Doslova “pod křídla” si návštěvu vzaly doktorka Chytrá, sestra Jasná a sestra Slavíčková. S pastelovými křidýlky lesních víl přinesly dětem do pokojů spousty světlušek, které se právě probudily ze zimního spánku. 

U staršího Jiříka byla hlavně spousta legrace, povídání a proběhla i módní přehlídka brýlí. U menšího Maxe se za tmy a třepotání světýlek zpívaly písničky ze Včelích medvídků tak něžně, až se jeho maminka dojetím a radostí rozplakala. A zpívalo se i u několikaměsíční Natálky. I tady si však klauny užila více maminka, která se ráda nechala vytrhnout z reality a vyzkoušet si všechny svítící doplňky. Odměnou za to jí byla píseň Jsi kočka od Mira Žbirky, na kterou si všechny dámy společně i zatančily. 

Byly to veselé, něžné a nezapomenutelné chvilky, které rozsvítily večer na oddělení nejen malým pacientům a rodičům, ale i personálu. 

Na závěr se podívejte na krásnou reportáž: 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>