UČÍME DĚTI POMÁHAT I Pohár Zdravotního klauna 2017 zná své majitele

IMG_6137

………..

První ročník akce Chceme pro vás vítězství aneb O pohár Zdravotního klauna, je úspěšně za námi. Cílem akce bylo naučit děti vzájemné pomoci, a zasít v nich semínko dobročinnosti již v tomto věku. Stalo se tak prostřednictvím fotbalového turnaje týmů mini přípravek, a také návštěv dětí v nemocnicích.

Rovnou za NOS!em až do Ostravy

Vedle krásné myšlenky naučit děti vzájemné pomoci bylo cílem akce také podpořit náš unikátní program Na operační sál! (NOS!). Pod heslem „ukázaná platí“ vyrazili se Zdravotními klauny na NOS! v Ostravě i dva malí fotbalisté, aby dětem čekajícím na operaci popřáli hodně štěstí a ukázali pohár, o který se svádí boj.
Podívejte se na video z nemocnice, či živý rozhovor v Dobrém ránu České televize, kde projekt blíže představil otec myšlenky turnaje, Petr Vrabec.

 

 

 

 

 

 

Boj na hřišti i v životě

“Jde nám o ideu, aby děti pochopily, že boj se neodehrává jen na hřišti, že se bojuje o výsledek a o život i mimo hřiště“, to učí své svěřence Petr Vrabec. 24. června 2017 se však všechny fotbalové týmy pustily do boje o pohár Zdravotního klauna s maximální vervou. A tak to má být! Po mnoha zápasech a krásných soubojích se vítězem stal Slavoj Vyšehrad. Gratulujeme!

Na portálu hithit mohla akci podpořit i veřejnost a po odečtení nákladů na turnaj tak putuje 10 000 Kč na náš program Na Operační Sál! Děkujeme a těšíme se na další ročníky!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>