Zdravotní klaun se stal vítězem projektu TESCO – Pomáháme s Vámi!

11866310_10153586489191563_1339006345108255941_n5
S radostí oznamujeme, že jsme se stali vítězem regionálního kola projektu TESCO – Pomáháme s Vámi, a obdrželi jsme finanční prostředky ve výši 50 000 Kč na realizaci klauniád pro děti v ústeckém regionu. O vítězi v každém regionu rozhodli svými hlasy zákazníci a zaměstnanci TESCO během měsíce června. Program byl poprvé představen v letošním roce a to ve 210 prodejnách. Cílem tohoto programu bylo ukázat zákazníkům, že v jejich regionu jsou organizace a lidé, kteří dlouhodobě pracují ve prospěch právě jejich komunity nebo regionu a přispívají k příjemnějšímu životu v daném místě.  
Klauniáda – Chomutov – leden “Po měsíčním kómatu se na oddělení vzbudil chlapec. Nepamatoval si svůj věk, jméno, na vše odpovídal – já nevím. Vědomě nevěděl, ale z podvědomí se mu věci minulé začaly vybavovat. Odhadli jsme situaci, bylo jasné, že tady nějaké gagy nebo mystifikace nemají šanci. Tak jsme začaly hrát a zpívat. Po chvíli se k nám chlapec přidal a zazpíval si s námi asi tři písničky,  o kterých ani nevěděl, že je zná. Byla to senzace, přiběhla rozradostněná sestřička a děkovala nám. Bylo to dojemné. Kdyby byl čas uronila bych vnitřní slzu, ale klauniáda pokračovala dál.” Sestra Otýlie Dutá Podívejte se kde klauniády probíhají, koho na nich můžete potkat, a také na plánované návštěvy!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>