Davam.cz

Darujte své věci nebo služby pomocí Davam.cz

Přemýšleli jste někdy nad tím, že byste rádi darovali svůj výrobek nebo službu, kus nábytku, oblíbenou knížku, sbírku porcelánu nebo dárek, který nevyužijete? Nabízíte konzultace nebo učíte hře na piano a zároveň chcete pomoci? Nabídněte své věci či služby na dobrou věc pomocí Davam.cz. A pomozte smíchuplně.

Tohle zvládne každý!

  1. Jděte na webové stránky Davam.cz.
  2. Vytvořte si platební odkaz pro nabízenou službu nebo věc (např. 1 hodina individuální lekce jógy, porcelánová souprava, 100 cihel, telefon nebo kniha Malý princ).
  3. Vyberte si Zdravotního klauna jako neziskovou organizaci, kterou chcete podpořit.
  4. Napište, za kolik svou srdeční záležitost nabízíte, a kolik položek chcete pro Zdravotního klauna zpeněžit.
  5. Připojte své základní kontaktní informace.
  6. Vygeneruje se Vám platební odkaz.

A nyní můžete tento platební odkaz prezentovat klidně na sociálních sítích, nebo ho poslat známým přes e-mail. Vyzvěte všechny ve svém okolí a spolu netradičně pomozte těm, kteří to potřebují. Pomůžete SMÍCHUPLNĚ, pošlete totiž smích a radost tam, kde se jich nedostává.

Jak?

Váš speciální dobročinný inzerát může mít různé podoby, kreativita je vítána. Ale také může být naprosto jednoduchý a stručný, tedy hotový do dvou minut. Může mít například tuto podobu:

„Daruji svoji knihu tomu, kdo pošle 100 Kč Zdravotnímu klaunovi. Odkaz k darování najdete zde:“ (a připojíte vygenerovaný platební odkaz, který Vám vygenerovala stránka www.davam.cz)

Darujete tedy vlastně dvakrát – jednou výhodně tomu, kdo váš produkt, službu nebo oblíbenou věc získá a podruhé darujete smíchuplně, protože získané finance obdrží přímo Zdravotní klauni a promění je ve smích a radost nemocných a trpících.

Kupující obdrží potvrzení, že částku daroval od Darujme.cz, které transfer darovaných financí Zdravotnímu klaunovi zajišťuje. Kupující se vám tak může prokázat, že skutečně věc, nebo službu zakoupil a má tedy nárok na její převzetí. Pak už se stačí jen domluvit, jak si službu nebo věc předáte.

Provětrejte své zásuvky, poličky, knihovnu, šatník, sbírku porcelánových slonů nebo nabídněte své produkty a služby. Darovat s Davam.cz je snadné a hlavně skutečně zábavné!

Máte otázky?

Michael Adamec
manažer péče o individuální dárce
abaton-monitoring