Navrhni auto pro Zdravotního klauna- 2. ročník soutěže se ŠKODA AUTO

05.May 2023

Hlasování skončilo!

Děkujeme všem malým účastníkům za jejich krásné návrhy nového klaunského auta a všem, kteří svým hlasem pomohli vybrat vítěze Františka!

Slavnostní předání vozu proběhne již 2. června na Zlín Film festival.

Soutěž již skončila!

Milé děti, rády malujete a soutěžíte? A mohly byste nám, prosím, navrhnout další klaunské auto? S naším dlouholetým kamarádem ŠKODA AUTO jsme pro vás připravili již druhý ročník výtvarné soutěže pro děti o ceny.

Děti, vy namalujete, jak by podle vás měl vypadat další ENYAQ COUPÉ iV, ve kterém budou jezdit Zdravotní klauni. ŠKODA AUTO vítězný návrh převede do podoby skutečného vozu Škoda Enyaq iV, který slavnostně předá naší organizaci Zdravotní klaun 2. června 2023 v rámci akce Den se Škoda Auto na Zlín Film Festivalu. Vaše dílo tak bude spolu s námi jezdit rozdávat radost a smích nemocným dětem po celém Česku.

Soutěžit můžete do 30. 4. 2023 na těchto stránkách: https://autoproklauna.skoda-auto.cz/, kde najdete soutěžní online aplikaci pro vytvoření návrhů.

Výtvarné soutěže pro děti, zahrnující kreativní malování, se mohou zúčastnit všechny děti ve věku od 0 do 15 let (včetně) s trvalým pobytem na území ČR a se souhlasem svého zákonného zástupce. Kompletní pravidla soutěže naleznete ZDE.

Kromě možnosti potkávat v ulicích auto, které jste samy navrhly, můžete za váš návh auta vyhrát ještě další skvělé ceny!

Ze zaslaných návrhů vybere porota složená ze zástupců společnosti Škoda Auto a organizace Zdravotní klaun 10 nejlepších. Zvítězí návrh, který v průběhu květnového hlasování získá nejvíce hlasů v internetovém hlasování veřejnosti. Hlasovat bude možné do půlnoci 19. 5. 2023.

10 vybraných finalistů ŠKODA AUTO soutěže obdrží dárkový balíček reklamních předmětů ŠKODA a na vítěze čeká Apple iPad 64GB Wi-Fi včetně Apple Pencil. 

Držíme vám palce při navrhování výzdoby ENYAQ COUPÉ iV z dílny ŠKODA AUTO pro Zdravotního klauna, kreativitě se meze nekladou!

„Musím přiznat, že loňské návrhy byly opravdu povedené a bylo těžké vybrat nejlepší. Setkáváme se s velice pozitivními reakcemi veřejnosti na jedinečný vzhled vozů a sami jsme s provozem barevných elektromobilů moc spokojeni. Těšíme se na nové návrhy a třetí elektromobil ve službě pro Zdravotní klauny,“ říká o soutěži Alena Seoud, ředitelka fundrasingu a marketingu organizace Zdravotní klaun.

Na vítězné návrhy 1. ročníku soutěže se můžete pro inspiraci podívat ZDE. 

abaton-monitoring