Pojďte s námi slavnostně převzít nová pokreslená klaunská auta

13.September 2022

POZVÁNKA NA AKCI SE ŠKODA AUTO V PRAZE

Děkujeme, že jste pro naše nové elektro klaunmobily od Škoda Auto navrhli ty nejkrásnější potisky. Jaké? Přijďte se přesvědčit sami 27. září 2022 od 15:00 do areálu restaurace Rosmarina (původně Port 62), Vltavanů 531/4, Praha 4.

V rámci dlouhodobé spolupráce se ŠKODA AUTO si na této akci převezmeme k zapůjčení dva originálně pokreslené elektro vozy ŠKODA ENYAQ COUPÉ RS iV. Vzhled obou vozů vychází z vítězných návrhů soutěže „Auto pro Zdravotního klauna“.

Těšit se můžete na herce Josefa Trojana a moderátora Tomáše Zástěru, od 16:15 proběhne benefiční koncert hudební skupiny ELÁN KontraBand přístupný i pro veřejnost, během kterého bude také možnost finančně přispět na naši organizaci Zdravotní klaun.

Po celou dobu trvání akce (15:00 - 17:00) bude k dispozici doprovodný program pro děti, skákací hrad, fotostěna a samozřejmě i klaunská ambulance. Více ZDE.

Vstup na akci je zdarma. Počet míst je omezen, registrujte se proto prosím co nejdříve, nejpozději do 25. září ZDE.

Těšíme se na setkání s vámi!

Vítězné návrhy

Jak jsme vybírali dva vítězné návrhy?

Soutěžní návrhy vytvářely děti ve věku do 15 let a následně je do soutěže zasílaly buď v tištěné nebo elektronické podobě. Do kreslení se mohly pustit i děti v nemocnicích, kde byly k dispozici předtištěné omalovánky. Na internetu měli zájemci k dispozici připravenou šablonu modelu ENYAQ COUPÉ iV včetně nástrojů pro malování návrhu auta pro Zdravotního klauna. Tvořit vlastní design vozu mohly děti i na tabletu nebo mobilním telefonu.

Celkem děti odeslaly bezmála dvě stovky návrhů, z nichž odborná porota složená ze zástupců ŠKODA AUTO a Zdravotní klaun vybrala 20 nejzajímavějších ztvárnění. Z těchto návrhů poté široká veřejnost i odborná porota vybrala 2 vítězné.

Z hlasování veřejnosti vzešel vítězný návrh Marie Gaubové. Odborná porota vybrala návrh Anny Isabel Baslerové.

Dva vozy ŠKODA ENYAQ COUPÉ iV, které automobilka přetvoří do podoby vítězných autorských děl, budou zapůjčeny naší organizaci Zdravotní klaun. Autorky vítězných návrhů získají tablet Apple iPad včetně kreslícího pera Apple Pencil. Dvacet finalistů si odnese také cenu – dárkový balíček v hodnotě 1000 korun. 

Všem, kteří se do soutěže i do hlasování zapojili moc děkujeme a vítězům gratulujeme!