Hoďte nám žetonek v prodejnách Tesco - darujte smích a radost!

04.července 2022

11. 7. – 7. 8. 2022

Je tu další, již 11. kolo grantového projektu společnosti Tesco - Vy rozhodujete, my pomáháme, skrze který Nadační fond Tesco rozdělí 3 150 000 korun 70 organizacím po celém Česku, aby podpořilo projekty, které pomáhají místním komunitám.

Grant ve výši 45 000 Kč obdrží 70 neziskových či příspěvkových organizací (v každém mikroregionu vždy jedna vítězná organizace).  

Organizátorem programu Vy rozhodujete, my pomáháme je Tesco Stores ČR a.s. a Nadační fond Tesco. Odborným garantem programu je Nadace rozvoje občanské společnosti. 

Tento projekt je pro nás vlastně již takovou tradicí – zúčastnili jsme se všech 10 předchozích kol (od roku 2016) a podařilo se nám díky vaší podpoře získat už 1 978 000 Kč. Ty jsme přeměnili v tisíce hodin smíchu pro nemocné děti a osamělé seniory! 

I letos v létě nás můžete podpořit svými hlasy za nákupy v Tesco a pomoci tak přinést nemocným dětem do nemocnic a osamělým seniorům do domovů ještě více smíchu a radosti. 

Kdy a kde pro nás můžete hlasovat?

Hlasování probíhá na všech prodejnách Tesco v České republice od 11. července do 7. srpna 2022. Za každý svůj nákup v Tesco (neplatí pro Tesco on-line nákupy) obdržíte 1 hlasovací žeton, který následně vhodíte do hlasovacího boxu u pokladní zóny, a tím dáte svůj hlas projektu, který je vašemu srdci nejbližší.  

Můžete hlasovat vždy pro 1 ze 3 projektů, které byly vybrány na základě projektových žádostí. Každý vítězný projekt (s nejvyšším počtem hlasů v každém mikroregionu) bude podpořen grantem 45 000 Kč. 

Pro konkrétní regionální projekty Zdravotního klauna můžete hlasovat v těchto 19 Tesco  prodejnách, které spadají do 10 mikroregionů:  

  • Tesco Hypermarket Hradec Králové Futurum (Klaunování na dětské onkologii Královehradecké nemocnice) 
  • Tesco Hypermarket Karviná, Tesco Expres Karviná Těreškovové (Klaunování na dětské ambulanci Městské nemocnice Ostrava-Fifejdy)
  • Tesco Hypermarket Mariánské Lázně, Tesco Supermarket Planá, Tesco Hypermarket Tachov (Den s klauny v Karlovarské nemocnici)
  • Tesco Hypermarket Ostrava Futurum (Klaunování na dětské onkologii FN Ostrava) 
  • Tesco Hypermarket Ostrava Třebovice (Klaunování pro seniory v Domově Slunovrat)
  • Tesco Hypermarket Praha Nový Smíchov, Tesco Expres Praha Arbesovo náměstí, Tesco Expres Praha Svobodova (Klaunování na dětské onkologii FN v Motole)
  • Tesco Hypermarket Přelouč (Klaunování na dětské ambulanci Nemocnice Pardubice)
  • Tesco Hypermarket Rakovník (Klaunování na dětské ambulanci FN v Motole)
  • Tesco Hypermarket Sokolov, Tesco Supermarket Habartov, Tesco Supermarket Horní Slavkov (Klaunování na dětské ambulanci Nemocnice Sokolov)
  • Tesco Hypermarket Vlašim, Tesco Supermarket Zruč nad Sázavou, Tesco Expres Sázava (Program "Au to bolí" v Nemocnici Pelhřimov)

Konkurence je veliká, ale věříme, že nás, své Zdravotní klauny opět podpoříte! Má to smysl. Vážně. Děkujeme.

abaton-monitoring