Běžet pro dobrou věc

Běhejte pro radost vlastní i ostatních

Běhání? Všechny smutky zahání! A běh pro Zdravotního klauna je toho jasným důkazem. Podpořte dobrou věc a spojte příjemné s užitečným. Zapojte se do běhu pro radost i zdraví a podpořte nemocné děti, které běhat nemohou, a do smíchu jim taktéž příliš není. Od Vašeho vysněného běhu a nemocné děti od radostných úsměvů přitom dělí jenom pár kroků:

  1. Klikněte na tlačítko níže (REGISTROVAT SE...) Vyberte a zaregistrujte si svůj běh přes registrační formulář.
  2. My pro vás připravíme startovní balíček, který baví a motivuje, je plný červených nosů a smíchu. Vždyť kdo by netoužil běžet ve vtipném sportovním tričku Zdravotního klauna? Balíček si poté vyzvedněte na naši pobočce.
  3. No a pak už stačí jen trénovat, pilovat krok a ladit tempo.
  4. Zúčastněte se, vyhrajte, vyběhejte si osobní rekord, nebo si zaběhejte jen tak lážo plážo. Prostě tak, jak si to dokážete co nejvíc užít.

…ale hlavně se usmívejte, protože tím, že se postavíte na startovní čáru v tričku Zdravotního klauna, se zařadíte mezi skutečné “Hrdiny dětských úsměvů“!

Máte chuť udělat ještě víc?

Co je to výzva?

Máte mezi známými i neznámými další běžce a běžkyně, nebo dobrodruhy, kteří jsou pro každou výzvu? Vyburcujte je, aby se k běhu pro radost připojili, nebo aby váš běh finančně podpořili. S výzvou vám rádi pomůžeme, jak jen to půjde!

Na našem spřáteleném portálu Darujme.cz můžete jednoduše vaši osobní běžeckou výzvu vytvořit.

  • Určete si, kolik peněz chcete vybrat. Může to být částka nahodilá, nebo ještě lépe s příběhem! Bude Vám za 233 dní 40 let a běžíte letos poprvé? Vynásobte si 233 krát 40 a tuto částku si stanovte jako cílovou. Nápadům se meze nekladou.
  • Vysvětlete ostatním, proč chcete podpořit Zdravotního klauna. Proč má vaše výzva smysl?
  • Pobídněte je, ať například v komentářích tipují váš běžecký čas v cíli. Komentář k vaší výzvě je podmíněn zasláním daru.
  • Všechny úspěšně zaslané dary portál Darujme.cz shromažďuje a posílá rovnou Zdravotnímu klaunovi. Vy se o nic nemusíte starat. Peníze jdou přímo na dobrou věc.
  • Všem dárcům můžeme vystavit potvrzení o daru, když si o něj požádají.

Klikněte a podívejte se, jaké výzvy vytvořili Dobroběžci před vámi:

https://www.darujme.cz/vyzva/1200423
https://www.darujme.cz/vyzva/1200559
https://www.darujme.cz/vyzva/1200607

 

Běhejte se svými přáteli a známými – staňte se týmem dobroběžců. Přes Zdravotního klauna můžete zaregistrovat a získat startovní i na týmové běhy nebo štafety pod záštitou RUNCZECH.

Klikněte zde a podívejte se, jestli si vyberete.

Pokud vás naše nabídka nezaujala, možná si vyberete jakýkoliv jiný běh, které RUNCZECH pořádá. Napište nám! Registraci pro vás seženeme.

Klikněte zde a podívejte se na všechny nabízené běhy.

Udělejte si teambuilding.

Utužujte zdraví i vztahy! Poběžte jako tým kolegů pro dobrou věc.Můžeme vám připravit startovné i na týmové běhy nebo štafety pod záštitou RUNCZECH.

Klikněte zde a podívejte se, co si vyberete.

Pokud vás naše nabídka nezaujala, možná si vyberete jakýkoliv jiný běh, který RUNCZECH pořádá. Napište nám! Registraci samozřejmě zajistíme.

Klikněte zde a podívejte se na všechny nabízené běhy.

Zdravotní klaun sepíše s vaší firmou darovací smlouvu, kterou pokryjete nejenom týmové startovné, ale především přispějete darem ve výši dle vašeho společného rozhodnutí. Samozřejmě vám vystavíme také firemní potvrzení o přijatém daru.

 

Bohumila Kábrtová
konzultantka databází
T: 739 246 185

Chcete běžet jako firma a máte otázky?

Alexandra Pilařová
specialistka péče o firemní dárce, nemocnice a úřady

Děkujeme partnerovi