Podpořit jako organizace

MÁME NOS NA DOBRÉ ORGANIZACE!

Školy, mateřská centra, různé spolky a další organizace pomáhají a nemusí jít zrovna o jejich vlastní finanční dary. Způsobů, jak pomoci, je nepřeberné množství. Popusťte uzdu fantazii. Můžete zorganizovat vlastní sportovní závod nebo kulturní akci za dobrovolné vstupné, darovat výtěžek z tomboly nebo dražby, věnovat příspěvky ze svého maturitního plesu nebo z jakékoli jiné akce. Získané finanční prostředky můžete následně darovat Zdravotnímu klaunovi. Pomůžete tak nemocným dětem a seniorům najít opět radost a chuť do života.

Rádi vám poskytneme k prodeji naše parádní červené klaunské nosy. Do tomboly či dražby poskytneme plášť Zdravotního klauna, knížku Malé zázraky napsanou samotnými Zdravotními klauny, kalendář nebo něco dalšího dle vašich nápadů.

Po skončení celé akce navíc získáte speciální certifikát Zdravotního klauna s uvedením jména a termínu akce a samozřejmě vybrané částky. Moc rádi vás také pozveme na Varieté, Kabaret nebo některý z Cirkusů Paciento. Zde na vlastní oči uvidíte, jak se vaše podpora mění v radost a smích dlouhodobě a těžce nemocných dětí nebo seniorů.

Dary

z vašich akcí nám prosím zasílejte na účet veřejné sbírky číslo 20 20 20 20 20 / 0600 a určitě nám do poznámky uveďte, o jakou akci se jednalo.

Tvořte! Kreativita nás baví. Proto máte-li vizi a chuť pomáhat, neváhejte nás kontaktovat.

Máte otázky?

Karolína Modranská
produkce, akce, marketing
abaton-monitoring