Jak se stát klaunem?

Kdo všechno může být Zdravotním klaunem?

Máte-li blízko k dětem i ke starším lidem, jste-li vybaveni přirozenou empatií, je-li vám blízká hudba a máte-li humor a důvtip v krvi, pak splňujete podmínky vhodného kandidáta, který se může Zdravotním klaunem stát.

Noví uchazeči o profesi Zdravotního klauna musí projít velmi náročným konkurzem, absolvovat školící program a tříměsíční zkušební lhůtu. Přesně takto vypadá cesta k tomu, stát se Zdravotním klaunem, jehož profese není obyčejným zaměstnáním, ale posláním. Během školení získávají budoucí Zdravotní klauni základy improvizace, informace o nemocničním prostředí, organizaci, seznámí se s etickým kodexem a jsou připravováni po dramatické a hudební stránce.

Chcete se stát Zdravotním klaunem?

Podívejte se do sekce Práce u nás a dozvíte se, zda zrovna probíhá konkurz, nebo zda jsou naše kapacity pro tuto chvíli naplněny.

Může se stát, že nové Zdravotní klauny zrovna nehledáme. To ale nevadí! Pošlete nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail prace(zavináč)zdravotniklaun.cz. Až budeme vypisovat další konkurz, pozveme vás.

Chcete se zeptat?

Klára Palečková
manažerka klaunského týmu
T: 797 977 444
abaton-monitoring