Klub přátel Zdravotních klaunů

S Klubem přátel Zdravotních klaunů vám nic neunikne

Klub přátel Zdravotních klaunů je otevřenou komunitou sdružující všechny dárce, kteří jednorázově, pravidelně, finančně i nefinančně podporují Zdravotního klauna. Členství v Klubu vzniká automaticky u každého dárce, který svým příspěvkem projevil zájem o informace o aktivitách dobročinné organizace Zdravotní klaun, o.p.s.

Mám jako člen Klubu nějaké povinnosti?

Ne, členům Klubu přátel Zdravotních klaunů nevznikají žádné závazky a povinnosti, nemají hlasovací ani rozhodovací právo.

Mohu ukončit své členství?

Ano, členství v Klubu přátel Zdravotních klaunů lze ukončit na žádost člena. Žádost může být podána písemně, formou elektronické komunikace, osobně i telefonicky. Kontakty najdete v sekci O Nás. Zrušením členství již nebude dárce nadále informován o aktivitách organizace Zdravotní Klaun, o.p.s.

A co moje soukromí?

Zpracování osobních údajů dárců se řídí dle Zásad ochrany a zpracování osobních údajů Zdravotního klauna, o.p.s. a to vše v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady EU 2016/679.


Pro více informací si přečtěte Podmínky Klubu přátel Zdravotních klaunůZásady ochrany a zpracování osobních údajů dobročinné organizace Zdravotní klaun, o.p.s.

abaton-monitoring