Práce u nás

Aktuálně hledáme kolegy(ně) na tyto pozice:

Brigádníky pro Face To Face 

 

Brigáda pro studenty a všechny s chutí a nadšením pro Zdravotního klauna

Hledáte fundraisingovou brigádu při studiu či přivýdělek? Jste komunikativní a nebojíte se oslovit lidi pro dobrou věc? Chcete pomoci přinášet radost a smích dětem do nemocnic? Pak hledáme právě vás!

Představíte naše programy a poslání profesionálních Zdravotních klaunů, budete získávat kontakty na naše nové dárce, díky kterým bude do dětských nemocnic pravidelně proudit smích a dobrá nálada. Nebudete na to sami, pracovat budete vždy ve dvojicích.

Kdy?

Pracovní doba flexibilní, v pracovním týdnu v odpoledních hodinách, o víkendu v čase cca 12 - 18hod., vždy na 4 hodiny denně.

Kde budete pracovat?

V Praze dle dohody - I.P. Pavlova, Palmovka, Hradčanská, Anděl, Letňany ... Jedná se převážně o práci venku v blízkosti stanic metra.

Tohle u Vás hledáme:

  • Komunikativnost a příjemné vystupování.
  • Chuť oslovovat lidi a nadchnout je pro dobrou věc.
  • Schopnost citlivé prezentace našeho poslání a programů Zdravotního klauna.
  • Nadšení pro naši práci s nemocnými dětmi a osamělými seniory.
  • Běžnou uživatelskou dovednost s tabletem.
  • Zkušenost s prací pro neziskovku výhodou, ale ne podmínkou. Vše vás naučíme.

No a za kolik?

Odměna za práci 140 Kč/hod. Podepíšeme s vámi DPP (Dohodu o provedení práce) nebo pokud máte živnostenský list, můžete nám svou práci fakturovat.

A kam se hlásit?

Napište nám prosím pár vět o sobě na e-mail: nabory[at]zdravotniklaun.cz a nezapomeňte uvést svůj e-mail a telefon. S dotazy volejte Ivaně Štěrbové, Tel.: 606 543 974.

Těšíme se na odpověď.

Poděkování za podporu

Děkujeme firmě Stafio za poskytnutí inzertního prostoru na NABRIGADU.INFO a firmě Grason Solutions s.r.o. za poskytnutí aplikace GrasonPlan pro koordinaci našich brigádnických směn.

abaton-monitoring