"V roce 2021 jsem se dostal do blízkosti nadace, která sdružuje tělesně i mentálně postižené a pohybem se je snaží začlenit a socializovat. V té době mě napadlo, že svým pohybem pomůžu i já. A tak vznikl projekt MAKÁM SRDCEM“, říká jeho zakladatel Jan Kempa.

Jan Kempa se ve 3. ročníku projektu Makám srdcem rozhodl spojit se Zdravotním klaunem. Cílem je během čtyř měcíců vysportovat půl milionu korun.

Honzovy naběhané, uplavané a ujeté kilometry promění jeho sponzoři na peníze. A jsou připraveni proměnit i TY VAŠE! Stačí, když si svoje kilometry budete poctivě trackovat a sdílet na sociálních sítích s hashtagem #klaunzdravotni. Jenom tak vaše sportovní výkony změní smutek v nemocničních pokojích na radost a smích.

A pokud nejste velcí sportovci, můžete se i tak do projektu zapojit a poslat finanční dar přímo od srdce.

"Každý kilometr i peněžní dar se počítá. Když každý z nás denně udělá jeden dobrý skutek dle svých možností, bude na světě lépe. A o tom je projekt MAKÁM SRDCEM", vzkazuje Honza Kempa. 

Vaše kilometry na finanční dar promění:

A jak se do výzvy zapojíte vy?


Jak pomoci svaly?

Po celou dobu, mezi 1. 2. – 31. 5. 2023, můžete přispět i vy svým aktivním pohybem – všechny uběhnuté, uplavané nebo ušlapané kilometry sdílejte na sociálních sítích s #klaunzdravotni. Bez označení se váš sportovní výkon nedostane k těm nejdůležitějším, tedy partnerům projektu. Ti na konci sbírky promění vaši aktivitu na peníze a zajistí tak úsměv u dětských pacientů.

Nevíte jak na to?

Inspirace u Honzy Kempy

Sbírka vyvrcholí Ultra Kvadriatlonem!

26. – 28. května – Jendův Ultra Kvadriatlon

Jan Kempa celý projekt zakončí Ultra Kvadriatlonem, na který se poctivě připravuje již od ledna a který s vámi bude, stejně jako celý proces přípravy na něj, sdílet na svých sociálních sítích.

26. 5. od 9:00 - 6 km plavání v jezeře Milada u Ústí nad Labem

26. 5. od 12:00 - 50 km na kolečkových běžkách okolo jezera Milada

26. 5. od cca 17:00 - 440 km na kole z Ústí nad Labem do Třince

27. 5. od cca 20:00 - Beskydská sedmička z Třince do Frenštátu pod Radhoštěm

 

Mám chuť se zapojit

Zuzana Pavelková
produkce, akce, marketing
abaton-monitoring