Mocný zvuk měl online premiéru

22.února 2024

Mocný zvuk pro všechny

Dokument Mocný zvuk, který pojednává o práci Zdravotních klaunů na oddělení Následné intenzivní péče Nemocnice Hořovice, měl 21. února online premiéru. Ta proběhla jak na našem Facebooku, tak na YouTube kanále a následovala diskuze moderovaná spisovatelkou a influencerkou Terezou Salte, kde dotazy zodpovídal MUDr. Daniel Blažek, primář NIP Nemocnice Hořovice a Zdravotní klaun a garant muzikoterapeutického programu Honza Kyncl.

Nestihli jste online premiéru? Nevadí!

Nestihli jste online premiéru dokumentu Mocný zvuk? Nezoufejte, můžete si ho pustit i zpětně. A to jak ve verzi s debatou, tak bez ní. K dispozici jsou i anglické titulky a můžete ho najít i na platformě stream.cz

Dokument vznikl v režijní spolupráci Petra Záruby a Lukáše Houdka. Přibližuje, jakým způsobem klauni navazují s dětskými pacienty kontakt a jak s nimi komunikují - především za využití muzikoterapie. Hlavně ale film zachycuje často překvapivé a povzbudivé reakce dětí s různými handicapy. Skvělí Zdravotní klauni, které můžete v dokumentu vidět, jsou Jan Kyncl, Helena Poláková, Martina Rousová, Jitka Rosenová a Robert Janč. Více o Mocném zvuku naleznete na této stránce. Děkujeme za každý dotaz, který jste před debatou a během ní zaslali a za milé reakce, které nám na dokument posíláte.

abaton-monitoring