Navrhni auto pro Zdravotního klauna - soutěž se ŠKODA AUTO

24.června 2022

Ty jsou ale krásné! Děkujeme dětem za téměř 200 opravdu povedených návrhů, vám děkujeme, že jste pomohli vybrat dva nejhezčí.

V těchto fešácích ŠKODA ENYAQ COUPÉ iv budou Zdravotní klauni už za pár dní jezdit rozdávat radost a smích. Dětem i dříve narozeným, po celé České republice. Těšíme se!

Hlasování ukončeno!

Děkujeme všem malým umělcům, kteří se zapojili do soutěže. Poslali jste nám mnoho krásných návrhů na vyzdobení aut, se kterými budeme již na podzim jezdit za nemocnými dětmi.
 

20 finalistů bylo uveřejněno ZDE. Jednoho výherce vybrala porota, ale o tom druhém jste měli možnost rozhodnout až do konce srpna vy, svým hlasováním

Chci hlasovat

SOUTĚŽ JIŽ SKONČILA!

Milé děti, rády malujete a soutěžíte? A mohly byste nám, prosím, navrhnout klaunské auto?

S naším dlouholetým kamarádem ŠKODA AUTO jsme pro vás připravili výtvarnou soutěž pro děti o ceny - vy namalujete, jak by podle vás měl vypadat ENYAQ COUPÉ iV, ve kterém budou jezdit Zdravotní klauni, a ŠKODA AUTO nám na podzim dvě tato auta, která budou zdobit dva vaše nejlepší návrhy, zapůjčí. Vaše díla tak budou spolu s námi jezdit rozdávat radost a smích nemocným dětem po celém Česku.

Soutěžit můžete do 31. 7. 2022 na těchto stránkách: https://www.autoproklauna.skoda-auto.cz/ , kde najdete soutěžní online aplikaci pro malování dětí. 

Kromě možnosti potkávat v ulicích auto, které jste samy navrhly, můžete za váš návh auta vyhrát ještě další skvělé ceny!

20 vybraných finalistů ŠKODA AUTO soutěže obdrží dárkový balíček reklamních předmětů ŠKODA v hodnotě 1 000 Kč a na dva vítěze čeká Apple iPad 64GB Wi-Fi včetně Apple Pencil. 

Držíme vám palcepři navrhování ŠKODA AUTA, kreativitě se meze nekladou!

Výtvarné soutěže pro děti, zahrnující kreativní malování, se mohou zúčastnit všechny děti ve věku od 0 do 15 let (včetně) s trvalým pobytem na území ČR a se souhlasem svého zákonného zástupce.

abaton-monitoring