Podpořte nás v prodejnách Tesco!

14.června 2021

14. 6. – 11. 7. 2021

Je tu další, již 9. kolo grantového projektu společnosti Tesco - Vy rozhodujete, my pomáháme. V rámci tohoto kola Tesco opět rozdělí přes 5 milionů korun mezi 270 neziskových organizací. Projekt je podpořen Nadací rozvoje občanské společnosti z programu Vy rozhodujete, my pomáháme.

Tento projekt je pro nás vlastně již takovou tradicí - zúčastnili jsme se všech předchozích kol (od roku 2016). Získané prostředky jsme proměnili v tisíce hodin smíchu pro nemocné děti a osamělé seniory!

I letos nás můžete podpořit svými hlasy a pomoci tak přinést nemocným dětem do nemocnic a osamělým seniorům do domovů ještě více smíchu a radosti.

Jak to funguje?

Na každé z 90 prodejen Tesco mají zákazníci možnost hlasovat pro 1 ze 3 různých projektů, které byly vybrány na základě projektových žádostí.

Projekt s nejvyšším počtem hlasů v každé prodejně získá nadační příspěvek 30 000 Kč. Projekt na 2. místě získá 16 000 Kč a projekt na 3. místě 10 000 Kč.

O vítězném pořadí projektů rozhodují zákazníci Tesco, kteří za každý nákup obdrží na pokladně 1 hlasovací žeton. Ten následně vhodí do hlasovacích boxů u pokladní zóny a tím dají svůj hlas projektu, který je jejich srdci nejbližší.

Kdy a kde pro nás můžete hlasovat?

Hlasování probíhá na všech prodejnách Tesco v České republice v období od 14. června do 11. července 2021.

Pro konkrétní regionální projekty Zdravotního klauna můžete hlasovat na těchto 4 prodejnách:

  • Žatec (Týdenní program Cirkus Paciento v Dětské psychiatrické nemocnici Louny)
  • Sázava, Vlašim (Ranní ambulance v nemocnici Pelhřimov)
  • Tachov, Sokolovská (Program NOS! pro děti čekající ve FN Plzeň na operaci)
  • Šternberk (Klauniáda pro seniory z Domova pokojného stáří sv. Anny, Velká Bystřice)

Za Vaši podporu Vám z celého klaunského nosu i srdce děkujeme!

abaton-monitoring