Představujeme naši klaunskou misi veřejnosti na veřejnosti

29.listopadu 2023

Během březnových dní 15. 3. - 17. 3. 2024 můžete potkat zástupce naší organizace Zdravotní klaun přímo v Obchodním centru LETŇANY v Praze, v blízkosti vstupu k pokladnám Tesco.

V rámci tohoto pilotního projektu chceme představit naše klaunské poslání a naše programy lidem, kteří nás neznají.

Naše kolegy velmi dobře poznáte podle červených kšiltovek a bílých triček s logem Zdravotního klauna a také podle Klaunské lékárny, která bude jejich zázemím.

Na místě nebudou vybírat žádnou hotovost ani prodávat reklamní předměty nebo cokoli dalšího. Budou zde ale pro všechny, které naše mise zajímá, podávat informace a odpovídat na otázky.

Veřejnost bude mít možnost rovnou na místě podpořit tolik potřebný smích v nemocnicích a dalších zařízeních prostřednictvím on-line platby přes tablet nebo přes platební terminál.

Chtěli bychom také poděkovat společnosti Alza.cz a.s., která nám darovala 8 tabletů, díky kterým můžeme moderním způsobem prezentovat naše poslání, přenádherný příběh klaunky vrchní sestry Sladěny a malého Jirky doprovázeného Sladěnou na operační sál. Tablety také umožní našim případným dárcům jednoduše zaslat dar naší organizaci přímo na místě.

Velké poděkování patří také Obchodnímu centru LETŇANY, které nám pro tento rok umožnilo prezentovat naši misi ve svých prostorech.

Velice si vaší podpory vážíme, bez vás by to nešlo. Děkujeme!

Naše kolegy pravidelně potkáváte v obchodním centru LETŇANY v Praze v předem domluvených termínech. Nově jsme navázali spolupráci také s Holešovickou tržnicí a obchodním centrem DBK a oběma partnerům děkujeme. V obchodním centru DBK nás můžete potkat v sobotu 13. dubna 2024.

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit přímo na koordinátorku projektu Jitku Kouřilovou.

abaton-monitoring