Série Sundej nos přichází s novými díly

11.června 2024

Kolem profese Zdravotních klaunů mnohdy panuje spousta předsudků a otázek. Právě proto jsme se práci klaunů rozhodli přiblížit prostřednictvím seriálu s herečkou a naší bývalou klaunkou Petrou Bučkovou. V pěti dílech jsme vám představili, jak to celé funguje, jak vypadají klaunské kostýmy i klauniády pro dříve narozené. A neopomenuli jsme ani téma paliativní péče a muzikoterapie.

Témat je ale stále spousta, a proto pilně připravujeme druhou sérii pořadu Sundej nos!

Už teď se můžete podívat na nový díl, který se věnuje klaunování na dětské psychiatrii

Jaká jsou specifika práce na dětských psychiatriích? Jaká je přesně role Zdravotního klauna? A jak se dá hledat humor a cesta k dospívajícím dětem s psychiatrickým onemocněním? Na tyto i další otázky odpovídala herečce Petře Bučkové Zdravotní klaunka a garantka programu Jitka Rosenová.

Pořadem provází Petra Bučková, herečka a bývalá klaunka

Moderátorkou pořadu je Petra Bučková, známá herečka, která ale 12 let byla také Zdravotní klaunka. Svůj červený nos už sice sundala, ale v srdci klaunem zůstala. A tak se rozhodla, že vám ve svém pořadu Sundej nos poodhalí zákulisí Zdravotního klauna, klaunství jako oboru i zajímavosti, které jen tak někdo neví. Přizvala si k tomu klauny, ředitele i garanty jednotlivých programů. 

Pořad Sundej nos můžete sledovat na našem YouTube kanálu, na platformě stream.cz nebo si díly přehrát přímo zde na webu. Tak se pohodlně usaďte a nakoukněte do světa Zdravotního klauna!

abaton-monitoring