SMÍCH-ONLINE je tu pro všechny, kteří se potřebují zasmát.

SMÍCH ON-LINE | Místo, kde najde dobrou náladu každý z nás

25.března 2020

SMÍCH ON-LINE | Místo, kde najde dobrou náladu každý

Jak se vám daří? Doufáme, že jste zdraví a v pořádku. My jsme v souvislosti se státní karanténou bohužel pověsili nosy na věšák a do odvolání zastavili klaunské návštěvy všech zařízení. Dveřmi to tedy nejde, ale vymýšlíme, jak roznášet radost i nadále.  

Spouštíme SMÍCH ON-LINE! 
Na našem Youtube i Facebooku, vám každý den naservírujeme porci humoru z klaunských domácností po celé ČR. Nenechte si ujít svou denní dávku radosti!

Spouštíme SMÍCH-ONLINE!

Staňte se kurýrem dobré nálady! Jak? Sdílejte naše videa dál a také prosím podpořte naši činnost finančně.
Zdravotní klauni tu vždy byli pro všechny potřebné a nyní je jich víc, než kdy dříve. V tomto těžkém období společně přineseme radost tam, kde se jí nedostává! 

Držíme palce zdravotníkům! 

Náročnou práci zdravotníků obdivujeme, proto se při každé klauniádě věnujeme i jim. Teď to mají ještě náročnější a my je nemůžeme ani obejmout.
Na dálku proto zdravotníkům vzkazujeme: "Myslíme na vás! Děkujeme. Těšíme se opět na viděnou." 

Myslíme na naše seniory! 

Pravidelně navštěvujeme 9 domovů pro seniory a 2 hospice, proto nám leží na srdci, jak se ti "naši" senioři mají. Pilně pracujeme na plánu, jak rozsvítit i jejich osamělé dny. Věříme, že projekt "Klaunská pošta" - tedy písemná korespondence klaunů se seniory, bude dobrou cestou! 

Chráníme sebe i ostatní! 


Šijeme a poctivě nosíme roušky. Prosím, chraňte sebe, své blízké a okolí i vy
Vlna solidarity se line Českem. Máte i vy možnost někomu náročné dny ulehčit? Neváhejte! 

„Dobrá myšlenka a dobrý skutek spustí řetězovou reakci dobrých myšlenek a dobrých skutků.“

Anastasia Novych, spisovatelka

Máme bačkory, ale jsme tu pro vás

Chráníme i zdraví našich "klauncelářských" zaměstnanců. Celý administrativní tým Zdravotního klauna proto až do odvolání pracuje z domova. Nadále jsme vám k dispozici na mobilních telefonech a e-mailech, tak, jak jste zvyklí.

Jedinou školou, která má nyní otevřeno je prý Vysoká škola života. Chovejme se tak, abychom si zasloužili diplom. Buďme zodpovědní a solidární. Zároveň buďme optimističtí a udržujme si dobrou náladu.

Přejeme vám klidné dny. 

abaton-monitoring