Velký klaunský den aneb 20 minut smíchu za 20 let spolupráce!

29.listopadu 2021

Nakoukněte, co se dělo 29. listopadu 2021, kdy všichni Zdravotní klauni vyrazili do terénu navštívit 62 nemocnic a v nich celkem 251 oddělení po celé České republice za jediný den.

A je to za námi, oslavu dvacátých narozenin si ukládáme do svých srdcí. Jedno je jisté, takovou oslavu ještě nikdo z nás nezažil! Každý z našich 86 Zdravotních klaunů nasadil svůj červený nos, popadl dárečky a vyrazil směr nemocnice. 

Byli jsme prostě všude! Zazvonili jsme (skoro) na každé nemocniční dveře, nakoukli, potěšili (se), zavzpomínali, dojali (se), rozveselili. Do poslední chvíle jsme nevěděli, jestli nám komplikovaná pandemická situace umožní tenhle klaunský maraton prožít - a klaplo to!

,,Máme zprávy, že návštěva proběhla přímo smíchuplně a personálu naší nemocnice klauni předali trochu čerstvé energie a dobré nálady. Děkujeme!chválí si dopoledne strávené v dobré náladě zdravotníci z Karlovarské krajské nemocnice.

Říká se, že obrázek je víc než tisíc slov, my jsme pro jistotu nafotili tisíce fotek! Podívejte se spolu s námi alespoň na pár z nich, jak báječně to o klaunském narozeninovém dni vypadalo. 

abaton-monitoring