Víte, jakou podobu může mít smíchuplná pomoc?

21.listopadu 2023

Podpora našich dárců může mít různou podobu, někteří z vás nám pomáhají i formou nefinančních darů. Díky této podpoře můžeme více financí směrovat do našich programů a rozdávat stále více smíchu a radosti tam, kde je to nejvíce potřeba. O to víc, že Zdravotní klaun, o.p.s., je plně financován z darů našich podporovatelů, díky nimž dnes může 93 klaunů pravidelně rozdávat radost a smích nejen nemocným dětem, ale i osamělým seniorům nebo zdravotnickému personálu

Tentokrát bychom rádi konkrétně poděkovali těmto společnostem:

Knowlimits Group

Komunikační skupina Knowlimits nás pravidelně finančně podporuje již od roku 2018. V letošním roce oslavila 18. narozeniny a připravila pro organizaci Zdravotní klaun krásné překvapení - finanční dar ve výši 180 000 Kč, ale nově nám také nabídla své služby, které čerpáme pro bono. Děkujeme z celého klaunského srdce!

LINET

Společnost LINET je také naším milým partnerem. Občas nám na chvíli zapůjčí svůj krásný showroom, abychom vám práci Zdravotních klaunů mohli ukázat i tehdy, kdy jsou některé situace a momenty nepřenosné. Velmi si toho ceníme a děkujeme!

Tentino

Nejčastěji Zdravotní klauny potkáte na chodbách nemocnic či zařízení pro dříve narozené. Během roku však vyjíždíme za dětmi a jejich rodinami i na akce pro veřejnost jako je Letní Letná. Náš stan tak často čelí i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Díky podpoře od společnosti Tentino jsme si letos mohli pořídit novou konstrukci stanu, ve kterém se na vás budeme těšit opět v příštím roce. Děkujeme převelice! 

abaton-monitoring