Víte, jaké podoby může mít smíchuplná pomoc?

18.května 2023

Podpora našich dárců může mít různou podobu, někteří z vás nám pomáhají i formou nefinančních darů. Díky této podpoře můžeme více financí směrovat do našich programů a rozdávat stále více smíchu a radosti tam, kde je to nejvíce potřeba. O to víc, že Zdravotní klaun, o.p.s., je plně financován z darů našich podporovatelů, díky nimž dnes může 93 klaunů pravidelně rozdávat radost a smích nejen nemocným dětem, ale i osamělým seniorům nebo zdravotnickému personálu

Tentokrát bychom rádi konkrétně poděkovali těmto společnostem:

Trička pro maratonské běžce

Díky dlouhodobé podpoře Ing. Milana Holešovského a firmy Tessuti Sport s.r.o., která nám věnuje závodní trička, mohou již několik let závodníci, nejen na maratonských tratích, hrdě běžet se Zdravotním klaunem na prsou.

Potkáváme se s vámi i na venkovních akcích

Zdravotní klauny můžete potkat i na řadě venkovních akcí a díky společnosti EXPODŮM, která nám darovala rozkládací konstrukci na stan, se nám budou setkání s vámi připravovat ještě lépe.

I Zdravotní klauni potřebují zázemí kanceláře

Díky dlouhodobé podpoře společností ACTIVA spol. s.r.o., která nám věnovala tiskárnu a kancelářské potřeby, a daru od SMART SHOP s.r.o. v podobě 3 kancelářských židlí nám jde kancelářská podpora klaunských týmů ještě o mnoho lépe!

Znáte Rádio Klaun? A víte, jak si ho naladit?

Projekt Rádio Klaun vznikl v době, kdy jsme kvůli covidovým opatřením nemohli pravidelně navštěvovat dříve narozené v domovech. V rámci projektu vznikla spousta krásných nahrávek a díky podpoře společnosti NICEBOY můžeme díly nahrané na přenosné reproduktory  o něco jednodušeji šířit dál.

Někde to bez respirátoru stále nelze

Ačkoliv jsou přísná covidová opatření ve zdravotnických zařízeních již za námi, musí Zdravotní klauni na některých odděleních i dnes dodržovat přísná hygienická nařízení, která zahrnují také nošení respirátorů. Díky daru od společnosti NANO4FIBERS TRADE s.r.o. mohou Zdravotní klauni rozdávat smích i na těchto odděleních.

abaton-monitoring