Rádio Klaun

Rozhlasové pořady plné známých písní a autorských příběhů pro dříve narozené

Zdravotní klauni vytvořili projekt Rádio Klaun, který vznikl s cílem rozšířit naše služby a přinést rozptýlení klientům v domovech pro seniory i v čase, kdy u nich nemůžeme být fyzicky. 

Nahrávky jsme vytvořili tak, aby bylo možné si je poslechnout jak ve skupině při společných aktivitách, tak individuálně. 

Pořady jsou plné příběhů a historek, veselých a poučných písní všech žánrů a nálad, receptů na dobroty tekuté i hutné, hádanek i jejich řešení a hlavně přátelské atmosféry, ve které to všechno vznikalo. 

Dobroty pekli, krájeli a nalévali autoři celého projektu

MgA. Marcela Šiková alias Božena Blažená 

Mgr. Petr Liška alias korventní kapitán Archibald

Mgr. Martin Falář alias Maxmilián Ledvinka

Mgr. Zdeněk Grečnár alias Bedřich Hubička 

Pusťte si ochutnávku předvánočního dílu

Nalaďte se na vlnu smíchu a zábavy s Rádiem Klaun a zaposlouchejte se do speciální předvánoční nahrávky z autorské dílny Zdravotních klaunů.

Epizodu “Na vlnách vánočních příprav” doprovází fotografie z Interny Zábřeh (Nemocnice Šumperk), kam se Zdravotní klauni vydali se speciálním “rádiovým” programem osobně. Za 20 let klaunování totiž moc dobře ví, že veselá atmosféra, barvy, hudba, zpěv, milé povídání a vzpomínky jsou přesně to, co pomáhá starším lidem překonat mnohdy nelehká období, která prožívají ve zdravotnických a sociálních zařízeních. 

 

K poslechu zde

abaton-monitoring