Jak můžete pomoci?

Pomáhat smíchuplně může každý! Způsobů, jak podpořit smích v nemocnicích je nepřeberné množství. Klikněte na obrázek a zjistěte, jak můžete darovat radost ještě dnes.
Každá podpora a pomoc je pro nás velice důležitá. Jen díky našim dárcům můžeme rozdávat smích tam, kde se ho nedostává. Klikněte na obrázek a zjistěte, jak můžete naši organizaci podpořit jako firma.
Jste škola, spolek, nebo sdružení a chcete nás podpořit? Klikněte na obrázek. Dozvíte se, jak pomáhat smíchuplně a jak můžete udělat radost těm, kteří to potřebují.
Zdravotní klaun působí po celé České republice, tedy i ve vašim regionu. Jako starosta nebo zastupitel můžete podpořit naši činnost finančním darem i sdílením informacích o našich programech.

Novinky

01
pro
2023

Děkujeme za pozvání a možnost představit naši roli v podpůrném paliativním týmu širokému odbornému obecenstvu.

29
lis
2023

Závěr roku, čas kolem Vánoc, je také čas darování. Každý čin i každá koruna se počítá. Jak ale poznat, zda peníze opravdu poputují na dobrou věc? Jak…

29
lis
2023

Zástupce naší organizace můžete nově potkávat v OC LETŇANY v Praze, kde chceme představovat naše klaunské poslání a naše programy veřejnosti.

abaton-monitoring