Jak můžete pomoci?

Pomáhat smíchuplně může každý! Způsobů, jak podpořit smích v nemocnicích je nepřeberné množství. Klikněte na obrázek a zjistěte, jak můžete darovat radost ještě dnes.
Každá podpora a pomoc je pro nás velice důležitá. Jen díky našim dárcům můžeme rozdávat smích tam, kde se ho nedostává. Klikněte na obrázek a zjistěte, jak můžete naši organizaci podpořit jako firma.
Jste škola, spolek, nebo sdružení a chcete nás podpořit? Klikněte na obrázek. Dozvíte se, jak pomáhat smíchuplně a jak můžete udělat radost těm, kteří to potřebují.
Zdravotní klaun působí po celé České republice, tedy i ve vašim regionu. Jako starosta nebo zastupitel můžete podpořit naši činnost finančním darem i sdílením informacích o našich programech.

Novinky

01
Aug
2022

Emergency Smile je program RNI, který vysílá Zdravotní klauny do krizových oblastí po celém světě. Mise v Řecku se zúčastnil i náš doktor Theodor…

26
Jul
2022

Zástupce naší organizace můžete v průběhu léta potkávat v pražských ulicích, kde chceme představovat naše klaunské poslání a programy veřejnosti.

25
Jul
2022

S radostí vás opět zveme na náš již tradiční klaunský víkend, který se koná v rámci festivalu Letní Letná 20. - 21. 8. 2022. Co všechno můžete zažít?