Akce, která baví a pomáhá.

Uspořádejte smíchuplnou akci

Firemní večírek pro zaměstnance, výroční akci pro své dodavatele, den otevřených dveří, nebo třeba sportovní odpoledne a spojte příjemné s užitečným. Pokud byste se rozhodli uspořádat akci, tak vás maximálně podpoříme. Kromě našich stálých brožur a letáků s vámi můžeme připravit i tiskové materiály na míru. A klaunské nosy se někdy také hodí! Pomůže-li vaší akci účast zástupce Zdravotního klauna a bude-li to v našich možnostech, určitě za vámi rádi přijedeme. Stačí, když se s námi dopředu spojíte.

Elektronicky vám také zašleme naše logo a logomanuál. Bude vaše událost sdílena na Facebooku? Dejte nám vědět, propojíme vaši akci s naší Facebookovou stránkou. Chystáte tiskovou zprávu o vaší akci, která pomáhá Zdravotnímu klaunovi? Budeme rádi, pokud nám ji před vydáním zašlete k nahlédnutí. Ze zkušeností víme, že regionální média zpravidla informace o akcích tohoto typu rádi zveřejňují.

Zpět k ostatním druhům podpory

Je dobrovolné a na dobrou věc. Jeho výběrem, třeba během dne otevřených dveří, můžete pomoci rozvíjet dál naši misi, která mění zdravotnická zařízení a pomáhá pacientům nalézt zpět radost a tím i chuť do života.

Uspořádejte třeba srandaběh v kostýmech, rodinnou olympiádu, soutěž jedlíků, nebo jinou sportovní či zábavní událost. Užijte si legraci a výběrem symbolického zápisného pro Zdravotního klauna o.p.s. pomozte zpříjemnit pobyt v nemocnici dětem, které musely na čas vyměnit sport a zábavu za nemocniční lůžko.

Každý má zpravidla doma spoustu skvělých věcí, či oblečení, ze kterého děti vyrostly. Dejte svým zaměstnancům prostor k tomu, aby je mohli např. jednou ročně ostatním nabídnout za příspěvek pro Zdravotního klauna. Mnoho z nich to potěší, když jejich oblíbené věci najdou nového vlastníka, neskončí v odpadkovém nebo sběrném koši a hlavně pokud zajistí mnoho smíchu pro nemocné a trpící.

Chcete se zeptat?

Alexandra Pilařová
manažerka marketingu a péče o firemní dárce
abaton-monitoring