Nasaďte si červený nos a popřejte nám k narozeninám!

22.listopadu 2021

Zdravotní klaun slaví 20 let smíchu!  Chtěli byste nám k narozeninám popřát? A pěkně vesele? Po klaunsku? Máme pro vás originální narozeninovou výzvu! Naše vrchní sestra Sladěna pro vás připravila klaunský návod, jak si složit zaručeně originální origami nos. Se Sladěnou to zvládne každý! A kdo to nedokáže, ten se alespoň pobaví.

Návod najdete TADY a ještě taky TADY.  

Budeme rádi, když nám úspěšné i ty méně úspěšné pokusy o složení klaunského nosu nasdílíte. Třeba jako krátké video s pozdravem anebo rovnou s blahopřáním k našim narozeninám! Stejně jako to udělala kapela Divokej Bill.

A pokud skládání origami není zrovna vaše hobby, klidně můžete použít jakýkoli klaunský nos, který máte zrovna po ruce. Vaší kreativitě se meze nekladou. Video nám můžete nasdílet třeba na náš FacebookInstagram nebo nám ho klidně pošlete e-mailem

Až budete video natáčet, nezapomeňte na pár věcí, aby k nám dorazilo v plné parádě:  

  • Video natočte klidně mobilem, na výšku, max. 30 vteřin dlouhé.  

  • Můžete přidat naše heslo: ŽIJTE SMÍCHUPLNĚ!  

  • Pokud video zveřejníte na svých sítích, budeme rádi, pokud k němu vložíte hashtagy: #20letsmichu a #zijtesmichuplne a také nás označíte @zdravotniklaun

Každý pokus a každé blahopřání se počítá! A hlavně se při skládání a natáčení videa pořádně zasmějte, protože to je to, oč tu běží především! 

abaton-monitoring