MUDr. Bohumila Hrabalová

Hana Strnadová
“Klaun? Ten, který dokáže v jeden moment projevovat naprosté protiklady a někomu jinému se na to chce koukat.”

Klaunské jméno

MUDr. Bohumila Hrabalová

Vzdělání 

Katolické gymnázium Třebíč, Univerzita Palackého v Olomouci, Roční studium na Hoger Instituut voor Vertalers en Tolken, Antverpy, Belgie

Kdo je MUDr. Bohumila Hrabalová?

Bohunka je idealistický morous a humanistický despota. Miluje pohyb a nesnáší, když někdo nedokáže hezky vyskočit nebo chytit míč (pěkně zabalit). V ladném pohybu jí bohužel často překáží její vlastní, nepopiratelné a neovladatelné tělo žirafy. Pozor! Miluje Michaela Jacksona. Tak snad brzy doladí i ten moonwalk :o). 

Kdo je Hana Strnadová?

Hanka o klaunování uvažuje takto: “Je to jedinečný druh setkávání - cizí lidé, kteří se potkají vlastně v extrémní situaci, dokáží velice brzy navázat jasný a krásný vztah, ve kterém se může odehrát něco, co je v těchto situacích mnohdy tabu. Myslím třeba humor. A taky setkávání se svými kolegy, kteří jsou mými přáteli a těším se na ně, jako jsem se kdysi po příchodu ze školy těšila za "děckama na ulici". A taky setkávání sebe samé se svými podivnostmi, které pak dávám na odiv v Bohunce.” Mimo klaunskou dráhu se Hanka věnuje chovu slepic, zahradě, manželovi a synovi. V opačném pořadí, samozřejmě :o). 

abaton-monitoring