Přinášejte vánoční radost nemocným a osamělým!

Blíží se konec neobvyklého roku, v němž se svět tak, jak jsme jej dosud znali, změnil k nepoznání.

Teď jsou před námi Vánoce, na něž se těšívají hlavně děti. Myšlenka na ty, které v té době budou muset ležet v nemocnici, mě vždycky zabolí u srdce. Děti jsou však nemocné nejen o Vánocích a pobyt v nemocnici je pro ně i jejich rodiče náročný vždycky. Potřebují podporu a na to jsou zde Zdravotní klauni!

Zdravotní klauni, kteří byli na jaře nuceni své návštěvy v nemocnicích na čas pozastavit, dělají všechno pro to, aby už děti znova nemuseli opustit. A nemocnice je v tom podporují, protože dobře vědí, že radost a smích jsou pro nemocné životně důležité!

Pomozte i Vy

Doba je těžká pro všechny. Je ale štěstí, že existují lidé jako Vy, kteří mají v srdci místo i pro druhé. Proto Vás prosíme – vzpomeňte si v této době na nemocné děti a osamělé seniory, kteří žijí ve velké izolaci a je jim smutno.

Pošlete prosím svůj dar. Pomůžete vytvářet radost, která je teď obzvlášť potřebná. A naši profesionální Zdravotní klauni jsou na ni odborníci. Díky Vám tak zlepší náladu nejen pacientům, ale i utrápeným rodičům a přetíženému personálu. Děkujeme Vám!

abaton-monitoring