Kdo je cirkusový principál?

Chcete, aby Vaše firma pomohla dětem, které se na letošní prázdniny netěší, protože jsou nemocné? Protože prázdniny namísto veselého skotačení s kamarády stráví v nemocnici nebo v léčebně? Tak to můžete! Právě teď totiž pro ně začíná sezóna Cirkusů Paciento!

Staňte se cirkusovým principálem 2024 a darujte nemocným dětem ten nejlepší lék na smutek. Darujte jim týdenní program Cirkus Paciento naplněný kouzly, triky, akrobacií, hudbou. Umožníte jim tak navzdory nemoci prožít se Zdravotními klauny nezapomenutelný týden, na který budou dlouho vzpomínat.

Pošlete prosím svůj firemní dar a nechte svou společnost pasovat na principála Cirkusu Paciento 2024!

Chci se stát principálem a získat certifikát

O programu Cirkus Paciento

Posláním Cirkusu Paciento je odpoutat pozornost dětí od nemoci a procesu léčby. Zabavit jejich mysl, zahnat nudu, posílit chuť do uzdravení a aktivního života. Do nemocničního prostředí tak přichází zcela nevšední atmosféra. Cirkus Paciento probíhá v nemocnicích a v dětských léčebnách, kde děti tráví delší dobu. V létě se obvykle koná v opravdovém cirkusovém šapitó ve venkovních prostorách daného zařízení.

Tuto sezónu nás čeká hned 8 cirkusových zastávek po celé České republice, do kterých zapojíme celkem asi 150 malých pacientů:

  • LEDEN - FN Brno (onkologicky nemocné děti)
  • BŘEZEN - Dětská psychiatrická nemocnice Opařany (dětská psychiatrie)
  • ČERVENEC - Šance Olomouc - FN Olomouc (onkologicky nemocné děti)
  • ČERVENEC - FN Brno (dětská psychiatrie)
  • ČERVENEC - Strom Života Nový Jičín (hospic - pro pozůstalé děti)
  • přelom ČERVENCE a SRPNA - FN Motol v Praze (dětská psychiatrie)
  • ZÁŘÍ - Hamzova léčebna Košumberk (rehabilitace)
  • ZÁŘÍ -  Psychiatrická nemocnice Louny (dětská psychiatrie)

ZDE si můžete stáhnout také nový CIRKUSOVÝ ZPRAVODAJ, kde se dozvíte například i to, kdo jsou naši cirkusoví experti, jak na již proběhlé Cirkusy Paciento vzpomínají nejen děti, ale také zdravotníci i samotní klauni.

Podpořit program

Alexandra Pilařová
manažerka marketingu a péče o firemní dárce
abaton-monitoring