Uspořádejte akci

Bazárek s radostí

Každý má zpravidla doma spoustu skvělých věcí, či oblečení, ze kterého děti vyrostly. Zorganizujte si hezký společný den a nabídněte okolí tyto poklady za příspěvek pro Zdravotního klauna. Určitě vás potěší, když vaše oblíbené věci najdou nového vlastníka, neskončí v odpadkovém nebo sběrném koši a hlavně pokud zajistí mnoho smíchu pro nemocné a trpící.

Pečte smíchuplně

Koláčové dny bývají oblíbenou činností. Děti i dospěláci se předbíhají v tom, kdo předvede větší dobrotu a koho chutné dílo nejdřív zmizí kvůli věhlasu jeho tvůrce. Samozřejmě se tyto úžasně chutné zázraky prodávají. Výtěžek z jejich prodeje můžete potom věnovat Zdravotnímu klaunovi a doručit tak radost a smích tam, kde se jich nedostává.

Slavte jinak, slavte pomocí

Máte pravidelnou roční oslavu nebo speciální výročí vaší organizace? Neváhejte jí propojit se smíchuplnou podporou, podporou Zdravotního klauna. Vaše oslava tak získá nový náboj a téma, do kterého zapojíte všechny účastníky.

Na své oslavě můžete prodávat dětmi vyrobené výrobky, nebo originální dárečky, které tam účastnící akce přivezou. Vybírejte dobrovolné vstupné, uspořádejte dražbu, připravte tombolu, zpoplatněte ochutnávku nápojů, zahrajte si nějakou hru se sázkami. Získané finanční prostředky věnujte smíchu v nemocnicích, který tam roznesou Zdravotní klauni. 

Nápadům a fantazii se meze zkrátka nekladou. Proto máte-li vizi a chuť pomáhat, neváhejte nás kontaktovat.

Máte otázky?

Karolína Modranská
produkce, akce, marketing
abaton-monitoring