Darujte tátovi ke Dni otců radost ze společné pomoci

Mezinárodní den otců letos připadl na neděli 19. června. Je skvělou příležitostí, jak dát všem tátům najevo, co pro nás znamenají, a zároveň úžasná příležitost pomoci cizímu tatínkovi a jeho dítěti k radosti a smíchu v bolestivé situaci.

Přemýšlíte, co pořídit jako dárek? Co by si přál každý táta ke Dni otců? Další knížku nebo nářadí pro kutily?

A co tentokrát něco smíchuplného?

Třeba certifikát, který potvrzuje, že pomohl jiným tátům, kteří právě tráví těžký čas se svými dětmi v nemocnici.

Vídáme tatínky v nemocnicích každý den. A víte co? Jsou to pro nás hrdinové. Právě proto jsme si připravili dárkový certifikát s odznakem NEJLEPŠÍHO TÁTY pro toho vašeho. Protože všichni tátové si ho zaslouží!

Získejte certifikát NEJLEPŠÍHO TÁTY s vlastním věnováním

Darováním na této stránce pošlete radost spoustě otcům trávícím čas se svými dětmi v nemocnicích a pro toho svého si budete moci po zaplacení stáhnout dárkový certifikát s vaším osobním věnováním. Stačí ho jen vytisknout nebo poslat elektronicky.

Chci darovat a získat přání ke Dni otců

Včera jsem byl se svou dcerou poprvé na pohotovosti a jímala mě hrůza, protože z mé vlastní zkušenosti není noční návštěva chirurgické ambulance nic, co by člověk přál své milované princezně. Čekal jsem řev, frontu a stres, ale místo toho tam byla Zdravotní klaunka Oldřiška Vykydalová. To, jak uklidnila moji dceru, mě málem dojalo k slzám. Zážitek, který mohl být noční můrou a skončit fobií z nemocnic a doktorů, dopadl tak, že mě ráno dcera prosila, ať jdeme znovu do nemocnice. Na následné kontrole byla statečná jako lev, a to hlavně díky Oldřišce.

tatínek Petr E. B.

abaton-monitoring