Děkujeme, že jste podpořili naše projekty v prodejnách Tesco - darujte smích a radost!

07.September 2023

Ve dnech 10. července až do 6. srpna 2023 probíhalo 13. kolo grantového projektu společnosti Tesco - Vy rozhodujete, my pomáháme, skrze který Nadační fond Tesco již rozdělil 50 040 000 Kč organizacím po celém Česku. Podpořil tak projekty, které pomáhají místním komunitám. 

70 neziskových či příspěvkových organizací obdrží grant ve výši 45 000 Kč (v každém mikroregionu vždy jedna vítězná organizace). Bez vašeho hlasu ale tento potřebný grant nezískáme! Vhazujte proto v prodejnách Tesco žetonky do hlasovacích válců u každého svého nákupu. Děkujeme. 

Organizátorem programu Vy rozhodujete, my pomáháme je Tesco Stores ČR a.s. a Nadační fond Tesco. Odborným garantem programu je Nadace rozvoje občanské společnosti. 

Tento projekt je pro nás vlastně již takovou tradicí – zúčastnili jsme se všech 12 předchozích kol (od roku 2016) a podařilo se nám díky vaší podpoře získat už více než 2,5 milionu korun. Ty jsme přeměnili v tisíce hodin smíchu pro nemocné děti a osamělé seniory! 

Hlasovat jste mohli pro tyto naše projekty: NOS!, Humor pro dříve narozené, Nemocniční den se Zdravotními klauny, Klauniády pro onkologicky nemocné děti, Kutálka a Dítě.

13 nám smůlu nepřinesla, přesně naopak!

Díky Vámi vhozeným žetonkům se nám podařilo zvítězit v 11 regionech a získat tak neuvěřitelných 495 000 Kč na tyto programy:

Z celého klaunského srdce ještě jednou děkujeme!

abaton-monitoring