POJĎTE S NÁMI ZA KULTUROU ǀ Premiéra nové hry klaunského tria Squadra Sua

06.června 2019

Profese Zdravotního klauna je postavena na improvizaci.
Profese herce zase na dokonalé znalosti scénáře.

…a jak jistě víte, mnozí Zdravotní klauni působí vedle klaunské profese právě jako herci. Přesně tak je tomu u Lukáše Houdka (doktor Motyka), Roberta Janče (doktor Horký) a Romana Horáka (doktor Hoří), kteří tvoří oblíbené trio Squadra Sua.

Po úspěších her Bomberos a Happy Hour nyní přicházejí s novinkou – surreálnou groteskou Přecházení, ke které přizvali i brněnské Zdravotní klauny Ondřeje Klíče (doktor Křeček) a Michala Chovance (doktor Žouželík).

Srdečně vás zveme na slavnostní premiéru hry Přecházení, která se koná v sobotu 8. června 2019 v pražském divadelním prostoru JATKA 78. A vy, jako věrní podporovatelé Zdravotního klauna, můžete využít speciální slevu 50 %.

Pro nákup vstupenek využijte odkaz: https://goout.net/cs/listky/prechazeni/gmie/.

získání slevy vepište kód KLAUN50.

Těšíme se na společné setkání (my tam budeme!) a přejeme pěkný zážitek (my si to užijeme)!

Přecházení
Pět klaunů na cestě z bodu A do bodu B a možná z B do A, a chcete-li, klidně z bodu C přes nekonečné množství X. Ale hlavně na cestě, po níž se rádi procházíme ve svém vnitřním světě. Nikdo se nevyhne příběhu, i kdyby sebevíc kličkoval.
Pět klaunů v elegantně padnoucím saku přichází s tíživou otázkou „Být či nebýt“ – tak tíživou, že by aspoň jeden z nich měl zhubnout. Pět klaunů vytyčuje cestu, a nikdo se neptá, kde se tu ty tyče vzaly. Logika snu a absurdita každodennosti, které se obřadně mísí v zavěšených kbelících. Ale stačí jen zaškobrtnout a je to všechno v kýblu!

Režie: Jos Houben, Veronika Poldauf Riedlbauchová

abaton-monitoring