doktor Ervín Prkno

Vladislav Kos
“Klaun je svoboda”

Klaunské jméno

Doktor Ervin Prkno

Vzdělání 

Střední škola obor mechanik pro stroje a zařízení, Vyšší odborná škola obor ekonomie, Vysoká škola obor psychologie

Kdo je Ervín Prkno?

Ervín je trochu zmatený, mírně prdlý, ale s něžnou duší, která se projeví hlavně v písničce. Jeho zmatenost spočívá především v pohybech a neustálém hledání něčeho a někoho. Ke klaunování dovedl Ervína divadelní kolega David Ševčík alias Vemeno, který ho zasvětil do této neobyčejné profese, a když se pak osobně seznámil s Gary Edwardsem, bylo rozhodnuto. Ervín Prkno je profík, kterého na jeho klaunské práci nejvíce baví legrace, svoboda a možnost dávat radost všude tam, kde někomu schází, nebo se jí bojí, "že to není správné". 

Kdo je Vladislav Kos? 

Pro Vladislava je (nejen jeho) klaun čistou esencí radosti, možností smát ze všeho a všude, včetně sebe sama, klaun je svoboda, které si spolu s přáteli cení ze všeho nejvíc. 

Vladislav se jako vystudovaný psycholog věnuje i mimo Zdravotního klauna lidské psychice. Působí jako kouč pro pracovníky a vedení firem v oblasti soft skills, trénuje improvizaci a pracuje jako terénní psycholog. Vladislav s lidmi pracuje celý život, má je rád a štve ho, když se k sobě chovají sobecky. Ve volném čase relaxuje na vodě s přáteli obklopen krásnou přírodou.

abaton-monitoring