Zdravotní klauni jsou pevnou součástí nemocnic

Díky Vám se bolest a úzkost mnoha nemocných dětí proměňuje v radost a smích. V minulém roce se i Vaší zásluhou uskutečnilo 4 387 klauniád, což představuje desetitisíce hodin smíchu. A to jsou přeci neuvěřitelná čísla! V letošním roce plánujeme množství klauniád ještě navýšit. Radosti totiž není nikdy dost.

Pravidelné návštěvy v  nemocnicích ale vyžadují pravidelnou podporu, a tak Vás prosíme: Pojďte do toho s námi. Zadejte trvalý příkaz a darujte každý měsíc na pomoc nemocným dětem.

Společně dokážeme velké věci!

CHCI DAROVAT

Měníme nemocnice v oázu smíchu a radosti

Všichni nyní prožíváme složité období. Jsou tu ale naštěstí Zdravotní klauni, kteří do světa přinášejí radost. A usilovně pracují na tom, aby slovo pozitivní opět znamenalo radostný přístup k životu. Jsme moc rádi, že Vy nám v tom s láskou pomáháte.

Zdravotní klauni navštěvují hospitalizované děti přímo u  jejich lůžek. Pravidelně je doprovázejí na operace, rozptylují nudu a beznaděj při dlouhodobé hospitalizaci, mění tíživou nemocniční atmosféru v radostnou.

Radost a  smích ale rozdávají i na dětské pohotovosti nebo na specializovaných ambulancích, kde děti s  rodiči čekají na odborná vyšetření. Čekání bývá dlouhé a ovzduší je naplněné strachem a  obavami. Ale jen do chvíle, než do čekárny plné nemocných dětí vstoupí Zdravotní klauni!

Společně dokážeme velké věci!

Prosíme Vás tedy, zadejte trvalý příkaz na pomoc malým pacientům. Darujte měsíčně a my budeme plnými hrstmi roznášet smích tam, kde je ho nejvíce potřeba!

Trvalý příkaz je forma pomoci pro Vás nejjednodušší a pro nás nejúčinnější. Děkujeme za Vaši podporu. 

CHCI DAROVAT PRAVIDELNĚ

abaton-monitoring