Zdravotní klauni jsou pevnou součástí nemocnic

Díky Vám se bolest a úzkost mnoha nemocných dětí proměňuje v radost a smích. V minulém roce se i Vaší zásluhou uskutečnilo 3 816 klauniád – a to je přeci neuvěřitelné číslo! V letošním roce plánujeme počet klauniád zvýšit o 15%, protože radosti není nikdy dost.

Pravidelné návštěvy v nemocnicích ale vyžadují pravidelnou podporu, a tak Vás prosíme: Pojďte do toho s námi. Zadejte trvalý příkaz a pošlete svůj dar na pomoc nemocným dětem každý měsíc.

Pojďte do toho s námi!

CHCI DAROVAT

Měníme nemocnice v oázu smíchu a radosti

Všichni nyní prožíváme složité období, obklopeni všudypřítomnou hrozbou nemoci. Jsou tu ale naštěstí Zdravotní klauni, kteří do světa přinášejí radost. A usilovně pracují na tom, aby slovo pozitivní opět znamenalo radostný přístup k životu. Jsme moc rádi, že Vy nám v tom s láskou pomáháte.

Zdravotní klauni navštěvují hospitalizované děti přímo u jejich lůžek. Radost a smích ale rozdávají i na dětské pohotovosti nebo tam, kam děti docházejí na pravidelnou ambulantní léčbu. A máme i novinku – čtyřikrát týdně klaunujeme na specializovaných ambulancích ve FN Motol.

Zdravotní klauni jsou pevnou součástí nemocnic

Loňský rok jednoznačně prokázal, jak moc jsou klaunské návštěvy pro nemocné děti, jejich rodiče i zdravotnický personál potřebné. Profesionální klauni totiž dokážou i v těžkých časech vyvolat smích, který pomáhá k uzdravení, zklidnit stresovou atmosféru, zmírnit obavy a nejistotu.

CHCI DAROVAT PRAVIDELNĚ