Zdravotní klauni jsou pevnou součástí nemocnic

Díky Vám se bolest a úzkost mnoha nemocných dětí proměňuje v radost a smích. V minulém roce se i Vaší zásluhou uskutečnilo 4 617 klauniád, což představuje desetitisíce hodin smíchu. A to jsou přeci neuvěřitelná čísla! V letošním roce plánujeme množství klauniád ještě navýšit. Radosti totiž není nikdy dost.

Pravidelné návštěvy v  nemocnicích ale vyžadují pravidelnou podporu, a tak Vás prosíme: Pojďte do toho s námi. Zadejte trvalý příkaz a darujte každý měsíc na pomoc nemocným dětem.

Společně dokážeme velké věci!

CHCI DAROVAT

Nosíme do nemocnic radost a naději

Dětem, které leží v nemocnici, nebývá dobře a často netuší, co s nimi bude dál. Schází jim naděje. Návštěva Zdravotních klaunů – někdy nečekaná, jindy netrpělivě očekávaná – je jako závan čerstvého povětří, mávnutí bílých křídel. A pro ně nesmírný význam

Zdravotní klauni navštěvují hospitalizované děti přímo u jejich lůžek. Doprovázejí je na operace, rozptylují nudu a beznaděj při dlouhodobé hospitalizaci, mění tíživou nemocniční atmosféru v radostnou.  

Rozdávají radost a smích i na dětské pohotovosti nebo na specializovaných ambulancích, s programem Kutálka navštěvují děti s kombinovaným postižením, do léčeben a na dětské psychiatrie přivážejí týdenní program Cirkus Paciento, a ještě mnoho dalšího.  

Nezapomínají ani na dříve narozené, které navštěvují v domovech pro seniory. Vytvářejí jim prostor pro vzpomínky na mládí, aktivizují je a mění obyčejné chvíle v poetické události. 

Jsme moc rádi, že Vy nám v tom s láskou pomáháte. 

Společně dokážeme velké věci!

Prosíme Vás tedy, zadejte trvalý příkaz na pomoc malým pacientům. Darujte měsíčně a my budeme plnými hrstmi roznášet smích tam, kde je ho nejvíce potřeba!

Trvalý příkaz je forma pomoci pro Vás nejjednodušší a pro nás nejúčinnější. Děkujeme za Vaši podporu. 

CHCI DAROVAT PRAVIDELNĚ

abaton-monitoring