Pro vás

Čas díků

Jak poděkovat našim dlouholetým a štědrým a dárcům? No přeci pohledem od klaunů!

Upřímné a osobní poděkování letělo na pohledech do domácností více než 500 našim podporovatelů. Těm, kteří pravidelně posílají své dary, abychom mohli nosit radost tam, kde je jí třeba.

Kruh radosti se uzavírá…

Děkujeme.

A jak se to dárcům líbilo?

 • Moc děkuji a tou to cestou bych chtěl poděkovat zdravotní sestře paní Gizele Kyselé za pěkné psaní.
  Moc si toho vážím a není to jen plácnutí do vody. I pěkné slovo může motivovat.
  S pozdravem Brousil
   
 • Dobrý den,
  chtěla bych Vám moc poděkovat za ručně psané poděkování, které mi napsal člen Vašeho klaunského týmu – Oto Bidlo. Velmi mě potěšilo, že v dnešní době internetu a technologií si najdete čas na poděkování psané rukou a také konkrétně adresované.
  Moc děkuji, hezký den.
  S pozdravem Bc. Klára Nováková
 • Dobrý den, paní Vomočilová – Zvadlá,
  velmi Vám děkuji za milé psaní, které mi od Vás přišlo, a ještě víc za to všechno, co děláte pro děti a lidskou duši vůbec. Je skvělé, že se původní počin pana Edwardse tak uchytil a rozrostl a přináší opakovaně radost tam, kde je jí tolik třeba. Nezištně rozdávaná láska je možná to nejcennější, co si v sobě neseme a návštěvy Klaunů v nemocnicích jsou jejím sytým pramenem. I když Klaunem bych byl sotva, taky se snažím, aby láska a dobro klíčily v radost, pokoj a pochopení.  Zase jinak, po svém, v práci i v životě.  A vás všech si za to, co děláte, moc vážím. A Děkuji. Tak až se potkáme, určitě Vám zamávám. A kdyby ne, je to jedině mou velice špatnou pamětí na obličeje :)
  Mějte se krásně, přeji Vám vše dobré a hodně rozesmátých očí.
  V. Pluhař
   
 • Děkuji, je to milé a zavazující.
  Zdravím, KJK.
   

 • Dobrý den,
  ještě nikdy jsem nikam nepsala, i když jsem si již několikrát řekla, že zrovna na “tuhle věc” zareaguji. Až do doby nedávno minulé. Přišla mi obvyklá obálka od ZK a já si řekla, že tam asi budou předvánoční pohledy nebo kalendář. Místo pohlednic nebo dárečku tam byl osobní a ručně psaný vzkaz od sestry Svíčkové.
  Musím přiznat, ze mě to fakt dostalo. Mam pocit, ze ručně psané věci se dneska už moc nenosí – paradoxně i já reaguji na ten vzkaz e-mailem :-( – ale pro mě osobně to má velmi hluboký význam. Drobnůstky, které posíláte, jsou moc milé, ale nejsou tím, co mě přiměje k poslání příspěvku.
  Tento vzkaz tím ale je.
  Moc děkuji a přeji hodně sil do další práce a spoustu nových přispěvatelů.
  Věra Vomáčková
   
 • Dostala jsem "malý velký" pozdrav, velmi si ho vážím a děkuji.
  Pěkný den, MUDr. Miroslava Lejsková

Jak to probíhalo?

Ochrana osobních údajů

KLIK A PUSTÍTE VIDEO

Výběr z natočených děkovných videí (prosíme nesdílejte na Facebooku atp.)

abaton-monitoring