Pojďte s námi pomáhat smíchuplně

  • Naše kolegyně nebo kolegy velmi dobře poznáte podle červených kšiltovek a bílých triček s logem Zdravotního klauna. Na požádání vám také rádi předloží průkaz naší organizace.
  • Na místě nevybíráme žádnou hotovost ani neprodáváme reklamní předměty nebo cokoli dalšího. Jsme zde pro všechny, které naše mise zajímá, a s úsměvem podáváme informace a odpovídáme na otázky.
  • Veřejnost má možnost přímo na místě podpořit tolik potřebný smích v nemocnicích a dalších zařízeních prostřednictvím on-line platby přes tablet nebo přes platební terminál.

S dárci komunikujeme s úsměvem a tabletem

Takto vypadá náš jednoduchý on-line formulář, se kterým pracujeme, a QR kód Darujme - platební brána, na kterou nám oslovený dárce může zaslat dar v libovolné výši.

Všechna data o našich dárcích pečlivě spravujeme a řídíme se příslušnými právními normami. Více o zásadách ochrany a zpracování osobních údajů zde.

V obchodních centrech to již umíme...

 

Dlouhodobé spolupráce s OC Letňany si velmi vážíme. Díky plné důvěře vedení obchodního centra, můžeme návštěvníkům představit naše poslání. Potkat se s námi můžete u našeho stánku, který bývá doplněn i TV s krátkými spoty.

 

Obchodní centrum DBK

V rámci Dne neziskových organizací jsme představovali práci Zdravotního klauna v DBK na Praze 4. Není pro nás překážkou šířit naše poslání i bez klaunského stánku. Zvládáme to s taškou na rameni, s tabletem v ruce a velkým úsměvem. Malý stánek nám ale dodává na větší důvěryhodnosti.

 

Holešovická tržnice

V letošním roce jsme nově navázali spolupráci s Holešovickou tržnicí, kde se volně pohybujeme po celém areálu, zpravidla však před Halou 22. 

Jitka Kouřilová
koordinátorka Face to Face
abaton-monitoring