Nosíme smích a radost dětem do Asistenčního centra pomoci Ukrajině

04.března 2022

Po vzájemné dohodě a s finanční podporou Magistrátu hlavního města Prahy vyrazili včera naši Zdravotní klauni poprvé do Asistenčního centra pomoci Ukrajině v Praze, aby jako dobrovolníci přinesli smích a radost také dětem a rodinám prchajícím před válečným konfliktem na Ukrajině. 

Podívejte se sami na video, jakou atmosféru se jim podařilo vykouzlit. 

Naše spolupráce je velmi vítaná a tak budou naši Zdravotní klauni od dnešního dne toto Asistenční centrum, které se přesouvá do Kongresového centra Praha, navštěvovat každý den! Tento projekt je realizován s finanční podporou hlavního města Prahy. 

Na fotografie přímo z Kongresového centra se můžete podívat ve fotogalerii Aktuálně.cz - Uprchlíci z Ukrajiny nalezli útočiště v Kongresovém centru.

Máme radost, že můžeme plnit naše poslání a rozdávat radost a smích tam, kde je to nejvíce potřeba!

Zjišťujeme možnosti našich klaunských návštěv také v Asistenčním centru v Brně a pracujeme i na dalších konkrétních projektech na pomoc ukrajinským občanům. Budeme vás informovat.

S napětím stále sledujeme situaci na Ukrajině i kolem nás a snažíme se s ní bojovat tak, jak umíme nejlépe – smíchem. Naši Zdravotní klauni jsou na nestandardní situace školení a trénovaní, nechybí jim ani zkušenosti v podobě zahraničních misí, které v minulosti absolvovali (mimo jiné také na Ukrajině). Více si můžete přečíst ZDE.

Kde je smích, je i naděje.abaton-monitoring